Jak zrobić słupek

Jeśli zdecydujesz się podkręcić biceps lub po prostu stać się trochę mocniej, a jednocześnie poprawić sylwetkę, trzeba łącznikowy. Nie musimy od razu biec do sklepu sportowy i nabyć stylowy, ale strasznie drogi pocisku. Na początek można zrobić sztangę na własną rękę w domu.

Sztangę można to zrobić za pomocą zwykłych plastikowych butelek

Trzeba

  • 8 pustych plastikowych butelek, szeroki biurowy scotch, trzonek do łopaty lub rury o średnicy 30-35 mm o długości około 2 metrów, drut aluminiowy, piasek rzeczny lub cement (w proszku).

Instrukcja

1
Weź plastikowe butelki i napełnić je suchym piasku rzecznego (najlepiej просеянным, drobnej frakcji). W miarę napełniania piasku należy утрамбовывать, od czasu do czasu uderzając dnem butelki o podłogę. Przy napełnianiu butelek cementem należy pamiętać, że taka sztanga będzie cięższy, niż z piaskiem. Wkręcić butelki osłonami jak najmocniej.
2
Postaw na 4 butelki razem (nie wiele) i nawiń je szeroką taśmą. Najlepiej zrobić nie mniej niż 30 zwojów (musisz poczuć, że butle w wiązce nie zwisają, a są mocno). Po tym zabezpieczyć pęk aluminiowym drutem: bliżej dna butelek – 4 zwoje i bliżej горлышкам – również 4 zwoje. Czyli u ciebie powinno się zdarzyć dwie butelka więzadła z „aluminium” blokadą na górze i na dole.
3
W otwory znajdujące się w centrum każdej struny, wpinamy łodygi (lub rury). Jak go zamocować, każdy decyduje sam. Można na przykład wstawić łodygi tak, aby jego końce były wystawione na krawędziach бутылочных więzadeł, i zabezpieczyć ładunek (aby się nie ruszał dla sprzętu) drutem, taśmą lub sznurkiem, mocno намотав go na czarny.
Należy zwrócić uwagę
Oczywiście, domowy łącznikowy nie zastąpi prawdziwego sportowego pocisku, wykonane profesjonalnie znanymi producentami sprzętu sportowego, jednak na pierwszy raz wystarczy i pomoże podkręcić sylwetkę i wzmocnić mięśnie.

Porada
Do produkcji żerdzi nadają się plastikowe butelki o pojemności od 1-go do 5 litrów. Można dla jednego ładunku brać butelki tej samej ilości, a może – różnego. Po prostu należy wiedzieć, sztanga jakiej wagi chcesz zrobić. Oblicz ciężar nietrudno.

Wiadomo, że jedna butelka o pojemności 1 l przy napełnieniu piaskiem drobnej frakcji będzie ważyć 2 kg. Teraz pomnóż i rób sztangę takiej wagi, co uważasz dla siebie optymalny. Zrób dla siebie „na zapas” ładunki większej wagi, gdyż wiadomo, że już po tygodniu treningów niska waga przestaje spełniać sztangista.

logo
Article Categories:
Sportowe symulatory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *