Jak pozbyć się tłuszczu na bokach

U każdej kobiety swój typ figury i swoje obszary problemowe. Jest jedna obolała temat, który nurtuje bardzo wielu przedstawicielek płci pięknej – to złogi tłuszczu na bokach. Praktycznie co druga dziewczyna marzy, aby pozbyć się okropnych „wypustki” w talii. Radzenia sobie z nimi jest bardzo trudne, ale możliwe. Aby to zrobić, należy postępować zgodnie z prostymi wskazówkami i zaleceniami.

Jak pozbyć się tłuszczu na bokach

Instrukcja

1
W pierwszej kolejności należy zacząć walczyć o wadze, dobrać indywidualną dietę. Dorosły człowiek powinien otrzymywać około 2000 kalorii dziennie, aby schudnąć, należy zmniejszyć ich ilość do 1400-1800. Zmień dietę swojej diety, jeść więcej warzyw i owoców. Zrezygnować z słodyczy, wędlin, różnych napojów i alkoholi. Pij codziennie co najmniej dwóch litrów wody.
2
Zmień swój styl życia. Zajmijcie się aerobiku. Delikatnie przechylić w jedną stronę, następnie w drugą. Każdego dnia należy wykonywać dwa-trzy podejścia dwadzieścia-trzydzieści razy w każdą stronę.
3
Przez dwa dni jeszcze bardziej utrudnia wykonywanie ćwiczeń za pomocą hantli. Takie zajęcia przyczyniają się do spalania zbędnych kalorii i poprawia kształt ciała. Szczególną uwagę należy zwrócić ćwiczeń brzucha, wzmocnienie mięśni skośnych brzucha.
4
Kup obręcz, musi być bardzo ciężki. Skręcanie obręczy przyniesie ci piękne wyniki, ale tylko w przypadku, gdy zajęcia mam z tym pajacem będą odbywać się codziennie i trwać nie mniej niż trzydziestu-czterdziestu minut. Staraj się nie siedzieć na kanapie, a wstawać z folią przed telewizorem i zacznij pracować brzuchem i biodrami.
5
Zajmijcie się biegiem. Każdy wieczór, mośliwość тридцатиминутную pobiegać.
6
Masaż problematycznych obszarów przy użyciu kremów antycellulitowych i zarośla. Samodzielnego masażu pomoże rozgrzać tłuszcz złoża, krok w nich przemianę materii i przepływ krwi. Массажируйте boca mocno i aktywnie specjalną szczotką. Zastanów każdej strony, nie mniej niż dziesięć minut.
7
Zabiegi wodne i pływanie są w dodatkową broń w walce z tłuszczem na boki. Kilka razy w tygodniu odwiedzać saunie lub łaźni parowej, pływać w basenie.
8
Zapisz się do fitness klubu i zwrócić się do instruktora. On dobierze dla ciebie odpowiedni zestaw ćwiczeń. Zajęcia w kompleksie sportowym przyniesie większy efekt, niż ćwiczenia w domu.
logo
Article Categories:
Sportowe symulatory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *