Jak usunąć podbrzusze

Jednym z najbardziej problematycznych obszarów ciała u kobiet jest podbrzusze. Poprawić wygląd tej strefy można, jeśli systematycznie wykonywać ćwiczenia na dolne mięśnie, zrobić masaż i dostosować swoją dietę.

Codzienne ćwiczenia pomogą zrobić podbrzusze piękny

Instrukcja

1
Ćwiczenie na mięśnie brzucha powinny być codziennie. Z rana poświęć kilka minut, aby wzmocnić mięśnie. Połóż się na plecach, dłonie połóż pod pośladki, unieś proste nogi do góry. Na wdechu opuść nogi na podłogę, ale nie należy go dotykać. Na wydechu unieś nogi w górę. Powtórz 15-20 razy.
2
Połóż się na plecach, rozłóż ręce pod biodra, nogi unieś pionowo w górę. Na wydechu unieś biodra z podłogi o kilka centymetrów, z wdechem wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy. Podnoszenie bioder musi odbywać się kosztem mięśni dolnej części brzucha.
3
Połóż się na podłodze, nogi zamocować na krawędzi kanapy, ręce załóż za głowę. Na wydechu unieś górną część ciała, wykorzystując do tego mięśnie dolnego prasa. Mrowienie w dole brzucha będzie to oznaczać, że włączono odpowiednią strefę. Na wdechu wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 15-20 razy.
4
Stań prosto, weź hula-hoop. Przekręć go w pasie w ciągu kilku minut. Za pomocą tego ćwiczenia można bez większego wysiłku dokręcić podbrzusze. Ciała fałdy znikną, mięśnie będą wzmocnione i zniknie wiotczeniu skóry w dole brzucha.
5
Kup kurs masażu na brzuchu. Profesjonalny masażysta stopniowo zasilanie, trzymaj dla diety. Jedz pestki słonecznika, orzechy, produkty mleczne, ryby, drób, jaja, świeże warzywa, owoce, rośliny strączkowe, owoce morza, oleje roślinne. Należy unikać spożywania czekolady, konserwy żywność, wyroby cukiernicze, steaki, słodkie, wędzone, słone, tłuste.
logo
Article Categories:
Sportowe symulatory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *