Jak pobrać „Photoshop”

Adobe Photoshop – bardzo popularny program do pracy z grafiką, zdjęciami, rysunkami, itp., z racji swojej prostoty interfejsu, łatwe w obsłudze menu, paska narzędzi z tego programu mogą pracować nawet początkujący. Jeśli chcesz nadać swoim zdjęciom specjalne efekty i poprawić je, trzeba tylko pobrać program i pobrać na dysk twardy komputera.

Jak pobrać

Trzeba

  • – dysk z programu Adobe Photoshop;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Włóż płytę z programem do napędu optycznego komputera. Poczekaj, aż zadziała autoodtwarzanie. Pojawi się okno dialogowe, w nim wybierz instalację programu. Jeśli pobrałeś edytor graficzny z internetu, należy rozpakować archiwum (jeśli folder zarchiwizowana), a następnie otwórz folder główny z dystrybucją programu. W katalogu powinien być plik Setup. To plik wykonywalny. Kliknij na niego dwukrotnie lewym kliknięciem myszy. Rozpocznie się proces instalacji Adobe Photoshop.
2
W wyświetlonym oknie dialogowym wybierz polski język interfejsu. W następnym oknie zaakceptować umowę licencyjną. Pojawi się okno, w którym można wybrać listę komponentów do instalacji. Wybierz pełny pakiet komponentów programu. Aby to zrobić, kliknij w opcję Install Photoshop CS2. Po tym, przejdź dalej. Wyskakuje okno z wstępną informacją o programie. Jeśli chcesz, możesz zapoznać się z nią, po czym kliknij „Dalej”.
3
Pojawi się okno dialogowe z jeszcze jednym punktem umowy, który również trzeba wziąć. W następnym oknie wprowadź nazwę użytkownika, organizację i numer seryjny. On powinien być na płycie z programem lub na opakowaniu z nośnikiem. W wersji cyfrowej dystrybucji programu pokój, zazwyczaj znajduje się w pliku tekstowym. Jeśli nie masz numeru seryjnego, zaznacz opcję 30-day trial version. To znaczy, że możesz skorzystać próbnym bezpłatnym okresem.
4
Przejdź dalej. W następnym oknie możesz zmienić katalog instalacji programu. Domyślnie jest instalowana na dysku systemowym w folderze Program Files. Kliknij „Dalej”. W następnym oknie również przejść dalej. Po tym, kliknij „Install”. Teraz pozostało tylko poczekać na zakończenie procedury instalacji programu.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.