Jak sprawdzic login na poczcie

Jeśli masz dużo elektronicznych skrzynek i okresowo występuje zamieszanie z ich danymi, lub, wręcz przeciwnie, rzadko korzystasz z poczty, więc nie pamiętam, pod jakim loginem jesteś zarejestrowany, to trzeba poznać swój login na poczcie. Jak to zrobić, dowiesz się z tej instrukcji.

Jak sprawdzic login na poczcie

Instrukcja

1
Aby rozpocząć, po prostu spróbuj sobie przypomnieć. W przypadku, gdy stale pracuje w jednym komputerem, spróbuj w oknie logowania wybrać jedną z liter alfabetu łacińskiego, które mają do ciebie stosunek. Zazwyczaj przeglądarka zapamiętuje kombinację, вводившуюся wcześniej, i może podpowiedzieć ci ją. Ta metoda może nie zadziałać, jeśli pracujesz i za drugim komputerem, został został ponownie zainstalowany system operacyjny, przeglądarka, lub jeśli on nie zapisuje dane, które do niego wprowadzać.
2
W umyśle переберите wszystkie opcje swojego nazwiska, imienia, możliwych nicków i przydomków, które wcześniej nie korzystali. Eksperymentuj z liczbami i cyframi, które mają stosunek do życia. Jeśli pamiętasz, wpisz je w polu do wpisania loginu i hasła. Jeśli zapomniałeś hasło, należy poinformować o tym systemie. Kiedy strzelisz istniejący login w polu, rozpocznie się procedura odzyskiwania hasła.
3
Skontaktuj się z pomocą techniczną serwisu, na którym jest zarejestrowany skrzynki pocztowej. Przy tym strona Google.ru poprosi o podanie ciebie kontaktowy adres e-mail podany podczas tworzenia konta, czyli główny adres. Zasób Yandex.ru oferuje wejść z każdej sieci społecznej na konto. A oto strona internetowa Mail.ru twierdzi, że pomoc z przywróceniem nazwy użytkownika nic nie może.
4
Jeśli masz konto w jednym z serwisów, komunikacji lub sieci społecznościowych i można zalogować się na konto, poszukaj tam dane kontaktowe, które wskazywały podczas wypełniania profilu. Być może brakuje ci właśnie ich. Jeśli nie pomaga żadna z metod, pozostaje ostatni krok.
5
Jeśli prowadzili z kimś aktywną korespondencję, skontaktuj się z pomocą do tych adresatów. Może być, że u nich zachowały się wiadomości. Wtedy mogą podpowiedzieć, jaki użyłeś login. Jeśli pudełko było praktycznie puste, a poprzednie wysiłki nie dały żadnych rezultatów, postaw na tym adresie pocztowym punkt. Wymyśl nowy login, dostać innej skrzynki pocztowej. Wszystkie dane należy zapisać w bezpiecznym miejscu. I związać swoją pocztę e-mail do telefonu komórkowego.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.