Jak zrobić Yandex w języku rosyjskim

U tych, którzy żyją w kraju, nie będziesz mieć problemów z ustawieniem języka, bo język usług „Yandex” określona przez ip. Jeśli chcesz zmienić język, można samodzielnie zrobić to w ustawieniach.

Jak zrobić Yandex w języku rosyjskim

Trzeba

  • – aktywne połączenie z internetem
  • – otwarta za pośrednictwem dowolnej przeglądarki strona główna wyszukiwarki Yandex”

Instrukcja

1
Znajdź na stronie głównej „Yandex” link „ustawienia Osobiste”. Ona znajduje się w górnej części strony, nad wiadomościami. Jeśli kliknąć na link, rozwija się menu ustawień. W menu można zobaczyć elementy „Dostosować Yandex”, „Umieścić widget”. „Umieścić temat” i „Edytuj miasto”.
2
Rozwiń menu i kliknij myszką na pozycję „Konfiguracja Yandex”. Po kliknięciu w górnej części strony rozwinie się okienko z ustawieniami. Na niej jest napis „Żądaną bloki można zamienić miejscami, a niepotrzebne usunąć. Bloki z kołem można dostosować”, przycisk „Dodaj nowy widget”, ustawienia zapisywania zmian do logowania i do konkretnego komputera (tzn. po wybraniu tego ustawienia na komputerze „Yandex” będzie wyglądać dokładnie tak, jak zostało skonfigurowane, niezależnie od użytkownika), przyciski „Zapisz”, „Anuluj” i link „Zresetować”. Obok link „ustawienia Osobiste” pojawił się link „Edytuj miasto”, „Wybierz język” i „Reszta”. Potrzebujemy link „Wybierz język”.
3
Kliknij na link „Wybierz język”. Jeśli masz mała prędkość internetu, trzeba trochę poczekać, ponieważ tym razem strona załaduje się w całości. Po ponownym uruchomieniu pojawi się tytuł nowej strony: „Ustawienia – Wybór języka interfejsu”. Na stronie znajdują select, aby wybrać język i przycisku „Zapisz” i „Powrót”. Tylko ustawienia „Yandex” sugerują wybór z sześciu języków: rosyjski, ukraiński, kazachski, białoruski, polski, angielski. Każda z nazw jest napisane w odpowiednim języku, aby wybrać było wygodniej.
4
Wybierz w селекте ten język, który jest ci potrzebny. Kliknij na przycisk „Zapisz”. Strona uruchomi się ponownie i powrót na stronę główną „Yandex”, a język wszystkich usług zmieni się na wybrany przez ciebie.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.