Jak zrobić elektroniczny album zdjęć

W dzisiejszych czasach zdjęcia mogą być przechowywane w albumach, a na komputerze i w internecie. Aby zdjęcia nie były po prostu w folderze, można z nich tworzyć ciekawe elektroniczne albumy.

Jak zrobić elektroniczny album zdjęć

Trzeba

  • – dostęp do internetu;
  • – AntWorks FotoAlbum.

Instrukcja

1
Utwórz фотоальбомПрограмма do tworzenia albumów fotograficznych – AntWorks FotoAlbum. Pobrać ją z oficjalnej strony. Pobierz program na swój komputer i otwórz ją. Kliknij „Plik – nowy album”. W wyświetlonym polu wpisz nazwę albumu i załaduj do niego zdjęcia z komputera, klikając na „Dodaj”. Jeśli chcesz wybrać cały folder ze zdjęciami, wybierz opcję „Dodaj folder”. Kliknij Przycisk „Utwórz”.
2
Złóż okładki albumów i przeglądanie фотографийПри uruchomieniu programu po lewej stronie wyświetli się lista albumów. Wybierając jeden z nich, po prawej stronie pojawią się wszystkie jego zdjęcia. Tworzenie albumów fotograficznych zakłada prowadzenie obrazów obok efektów. Można zrobić okładkę albumu, klikając na klawisz F9, a następnie wybierając wiersz „Ustawienie okładki”. Aby dostosować pokaz slajdów – F7, uruchomić pokaz slajdów – F6, przeglądać zdjęcia w trybie pełnoekranowym – F5 ( wszystko to jest w zakładce „Podgląd”).
3
Dodaj do ramki photoalbum музыкуДля dodawania plików muzycznych z komputera naciśnij klawisz F8. Otworzy się okno listy odtwarzania, wybierz w nim „Dodaj”. Zapisz do albumu żądany utwór, klikając „OK”.
4
Zrób film z фотографийВыберите album, wejdź w „Narzędzia – Utwórz film”, lub naciśnij kombinację klawiszy Ctrl+F. W oknie „Tworzenie filmu” w zakładce „Zdjęcia” zaznacz lewym przyciskiem myszy, zdjęcia, przytrzymując przy tym klawisz Ctrl. W sąsiedniej zakładce „Ustawienia” ustaw terminach ustawienia wideo (rozmiar i czas na zdjęcia, muzykę w formacie wave, itp.). Po tym, kliknij „Utwórz”.
5
Złóż kolaż z фотографийДля tego wybierz się w albumie zdjęcia lewym przyciskiem myszy+Ctrl. Wejdź w „Narzędzia – Tworzenie kolażu”, określ styl (stos, siatka, poziomy lub pionowy) i kliknij przycisk „Utwórz”. Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji zdjęcia w wybranym stylu, a następnie kliknąć na „Utwórz”, dopóki program nie wybierze odpowiedni dla ciebie pozycji. Po czym zapisz kolaż.
6
Zrób HTML галереюЭлектронный album można pobrać z internetu. Wybierz „Narzędzia – Stworzyć html-galerii – na wzór/prostą”. Zlokalizuj katalog, czyli na swoim komputerze folder, w którym zostanie zapisany html-album. Wprowadź łacińskimi literami tytuł strony html, wybierz/pobierz szablon (jeśli tworzysz galerię według wzorca), nazwę galerii, naciśnij przycisk „do Przodu”, ustaw żądane opcje, a następnie – „do Przodu” i „Finish”. Teraz galerię zdjęć z kodem html można umieścić na stronie internetowej.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.