Jak sprawdzić konto na Скайлинке

Planowanie wydatków na łączność komórkową zaczyna się od uzyskania równowagi swojej karty sim. Ważne jest, aby wiedzieć, ile zostało na koncie, inaczej nie można się dodzwonić do znajomych i kolegów z pracy. Operator komórkowy SkyLink dostarczył kilka możliwości uzyskania takiej informacji.

Jak sprawdzić konto na Скайлинке

Trzeba

  • Karta Sim SkyLink.

Instrukcja

1
Przede wszystkim, należy skorzystać z standardowym serwisem „11111”. Nazywa się tak dlatego, że aby uzyskać salda konta, wystarczy wpisać pięć zer i nacisnąć przycisk „Obietnicę połączenia”. W odpowiedzi na zapytanie przyjdzie powiadomienie, w którym będzie znajdować się potrzebne ci informacje.
2
Można również skorzystać z innymi specjalnymi numerami, które należą do pomocy technicznej firmy SkyLink, na przykład, 55501. Trzeba zadzwonić na ten numer lub wysłać pustą wiadomość sms, w odpowiedzi na które można uzyskać informacje na temat rachunku bieżącym. Warto zauważyć, że wiadomości sms z równowagi będą przychodzić nawet przy podłączonej usługi „Blokowanie połączeń przychodzących wiadomości”. Oprócz pokoje 55501 istnieją inne opcje (55502, 55503 itp.), za pomocą których można dowiedzieć się inne dane dotyczące twojego konta osobistego (można dowiedzieć się pod poniższym linkiem http://skylink.ru/msk/customers/services/phone/management/sms-balans.html).
3
Podobne kroki trzeba wykonać, aby uzyskać równowagę, jeśli zmienić pokój z 55501 na 711 lub 555 (centrum obsługi klienta). Twój telefon nie będzie тарифицироваться, pomimo całkowita liczba minut połączeń.
4
Jest jeszcze jeden sposób — wyświetlanie informacji o twoim koncie, w trybie online. Aby to zrobić, kliknij lewym przyciskiem myszy na poniższy link http://skypoint.ru. Na tej stronie trzeba przejść przez procedurę rejestracji swojego konta (zajmie trochę czasu). W przyszłości trzeba będzie wprowadzić tylko numer swojej karty sim i podany przez ciebie hasło.
5
Jeśli zainstalować na komputerze program SkylinkBalance, w każdej chwili możesz znać stan swojego konta. Aby skopiować instalatora, kliknij na poniższy link http://skylink.ru/pages/gf.ashx?id=6413. Po instalacji uruchom program i przejdź do sekcji „Ustawienia”. Tutaj można ustawić interwał sprawdzania stanu konta i kolor wskaźnika przy pozytywnym i zerowym bilansie.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.