Jak odzyskać konto

Odzyskać swoje konto można kilkoma metodami. Ale trzeba wziąć pod uwagę pewne niuanse. Może usunąłeś konto zablokowane czasowo lub ją zawiesił. Dlatego, jeśli przestrzegać wskazówki techniczne, to istnieje możliwość odblokowania.

Jak odzyskać konto

Instrukcja

1
Spróbuj odblokować konto przez serwer strony internetowej. Jednak należy wiedzieć informacji na temat swojego konta, a mianowicie: adres эмейла i login. Ponadto, trzeba mieć dodatkowy adres mail, który podałeś, gdy zgłosisz. W tym przypadku na twój e-mail wysyła powiadomienie z innym парольным słowem. Ale jeśli profil zablokowali pracownicy administracji zasobu sieci web, to ta metoda już nie pomoże. Trzeba zgłosić się osobiście do administratora strony.
2
Znajdź na portalu swoje kontakty (e-mail, numer GG i telefon), pod którym można skontaktować się z działem obsługi klienta. Podać następujące informacje: imię, datę rejestracji, эмейл.
3
Wyjaśnij administratorem i powód blokady konta. Jeśli nie wiesz, co się stało, to podczas rozmowy należy pamiętać i to. Być może twoje konto zablokowane z powodu niektórych naruszenia regulaminu serwisu, to sytuacja będzie skomplikowana. W oknie dialogowym bądź to w delikatny i bardzo pełne i poprawne. Nie высказывайтесь gwałtownie na adres administracji. Powiedz mi, co takiego się więcej nie powtórzy. Jak zwykle w takich przypadkach, można uzyskać dostęp do konta.
4
Spróbuj odblokować swój profil w wyniku nieudanych prób po wejściu na stronę internetową. Niektóre serwisy blokują konta z powodu błędnej autoryzacji. Spróbuj skorzystać z przycisku odzyskiwania hasła. Zapisz hasło, a następnie potwierdź operację za pomocą wiadomości sms. W niektórych przypadkach trzeba zadzwonić do działu pomocy technicznej zasobu sieci web.
5
Należy pamiętać, że konto może być zablokowane wirusem. Na monitorze pojawia się baner, który informuje o płatności na numer kwoty pieniężnej. Nie zwracaj uwagi na tego rodzaju powiadomienia – to tylko sztuczki oszustów. Pobierz program antywirusowy i usuwa szkodliwy element.
Porada
Zanim się zarejestrować na jakim kiedykolwiek miejscu, wymyśl pytanie, napisz artykuł E-mail jako alternatywy, jeśli twoje konto zablokuje, na przykład w skrzynce serwisie.

Przesuń pełne skanowanie SYSTEMU w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. W tym celu skorzystaj z dobrym programem antywirusowym, na przykład, darmowa wersja CureIt, płatnych Kaspersky Internet Security, narzędzia AVZ.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.