Jak nauczyć się wcześnie wstawać

Jak często musimy wstać wcześnie, aby nie spóźnić się do pracy, nauki, zgłoś się do lekarza. Jeśli same w sobie skowronek, masz szczęście. Sowy wstać wcześnie o wiele trudniejsze. Istnieje kilka sposobów, które pomogą ci wspiąć się rano.

Jak nauczyć się wcześnie wstawać

Instrukcja

1
Połóż się wcześniej. To jest logiczne: im wcześniej człowiek położył, tym szybciej będzie mógł się podnieść. Przy czym, zgodnie z taką zasadą, będziesz nie tylko wcześnie wstać, ale i poprawi twoje samopoczucie, ponieważ organizm tworzy określony harmonogram.
2
Obiecajcie innym, że na pewno będzie w stanie wstać jutro wcześnie. Obiecali? Wtedy się wycofać teraz nie ma gdzie. Bo jeśli nie staniecie w obiecane czas, stracić twarz przed tymi, którym obiecał się „rannym ptaszkiem”.
3
Poproś kogoś bliskiego cię obudzić rano. Mamę, męża lub przyjaciółki. Nie koniecznie, żeby ten człowiek żył z wami, może obudzić cię telefonicznie. Po tak wykonanym telefon po prostu trzeba wstać, bo bliski i drogi ci człowiek mógł wstać tak wcześnie, aby po prostu zadzwonić. Jeśli nikt z bliskich obudzić, nie będzie w stanie umieścić swoje ulubione rytmicznej dzwonek na alarm, może ona będzie w stanie się podnieść.
4
Śpij przy otwartym oknie lub форточке, jeżeli pozwalają na to warunki pogodowe. Poranny chłód pocieszy i pomoże ci się obudzić.
5
Pozostawić na dobry najważniejsza sprawa. Jest to pewien sposób od przeciwnego: „Zostawiaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj”. Budząc się, to na pewno pamięta, że w 9.00 masz raport, a jeszcze nic nie jest gotowe. Musimy wstawać i brać się do dzieła.
6
Ustawić kilka alarmów zamiast jednego. Jeden budzik zostaw w pobliżu siebie, a drugi zanieś do innego pokoju i zrób na nim sygnał na całą głośność. Po pierwszym alarmu trzeba szybko wstawać, dopóki nie dzwoni drugi, bo wtedy on się obudzi całą rodzinę. Przy czym odpalić 3 alarmu i więcej nie ma sensu, gdyż możesz łatwo się zagubić, gdzie w jakim pomieszczeniu zadzwoni następny.
7
Świętuj dni, kiedy stanął na czas w swoim kalendarzu. A kiedy około 2 tygodni będzie wstać na czas, ciesz się jakiejś nowej обновкой. Ale jeśli w jeden z dni spałeś, to łańcuch dni, kiedy nie stało, trzeba zacząć od nowa.
8
Włącz światło, kiedy się obudzisz. Organizm chce spać, gdy jest ciemno, to znaczy, że śpi, gdy światło.
9
Uśmiechnij się, gdy zadzwoni budzik. Bo zaczyna się nowy dzień, a to z pewnością przyniesie ci radość i morze pozytywnych emocji.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *