Jak wyprostować zęby

Jeśli zdecydujesz się wyprostować zęby, trzeba wiedzieć, do jakiego lekarza trzeba się udać, z jakimi pytaniami trzeba się zmierzyć i na co trzeba być przygotowanym.

Piękny uśmiech jest bardzo ważna

Trzeba

  • 1. Konsultacja ortodonty
  • 2. Szelki

Instrukcja

1
Na początek zwrócić się do lekarza ortodonty. On udzieli ci informacji, a także opowie o bkt z dynam-operacyjnych. Staraj się zwracać do sprawdzony lekarza, bo z tym człowiekiem trzeba się komunikować w trakcie całego leczenia, które trwa co najmniej rok. Upewnij się, że jest to dobry fachowiec, i można rozmawiać z nią na wszystkie nurtujące was pytania.
Należy skonsultować się z profesjonalistą
2
Bądź przygotowany na to, że lekarz zaleci ci usuwanie zębów. Czasami jest to naprawdę konieczne, aby zwolnić miejsce dla pozostałych zębów. Wysłuchaj opinii kilku specjalistów, zanim decydować się na taki krok, jak usuwanie.
Przygotuj się do usuwania zębów
3
Leczy zęby u lekarza-terapeuty, przed przystąpieniem do noszenia okularów. Ponieważ брекетная konstrukcja jest stałe, leczenie w niej może być problematyczne. Ponadto, za tydzień lub dwa do zabudowy szelki oczyścić zęby z kamienia i osadu u lekarza-higienistka. Obszary zębów pod szelkami oczyścić z kamienia w trakcie leczenia, nie będzie można.
Jak wyprostować zęby
4
Zgadzając się na брекетную konstrukcję, należy pamiętać, że o higienę jamy ustnej będzie trzeba wykonać szczególnie starannie. Zaleca się myć zęby po każdym posiłku, nie tylko zwykłą szczotką, ale i specjalną szczotką dla szelki, a także nici dentystycznej. Użyj także płyn do płukania jamy ustnej z leczniczymi ziołami. One łagodzą i leczą dziąsła.
Dokładnie myć zęby
5
W trakcie noszenia szelek ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza. Tak, w większości przypadków od pacjenta wymaga dobrej wierze noszenie межчелюстных cięgien. Podejść do tego procesu z odpowiedzialnością, ponieważ od tego wiele zależy czas noszenia szelek.
Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.