Jak zarobić na klikaniu w Yandex.Pieniądze

Zarabianie na klikaniu, jak zwykle, pozwala wypełnić swój portfel w międzynarodowych systemach płatności. Zarobić Yandex.Pieniądze za pomocą serwerów pocztowych nie jest łatwe, jednak istnieją кликовые sponsorzy, którzy wspierają wypłaty za pomocą tego systemu płatności.

Jak zarobić na klikaniu w Yandex.Pieniądze

Trzeba

  • – konto w systemie Yandex.Pieniądze
  • – osobiste konto e-mail
  • – numer telefonu komórkowego i dostęp do niego

Instrukcja

1
Zbadaj rynek usług pocztowych, które zapewniają możliwość otrzymania opłaty za czytanie-mail. Ten sposób zarabiania cieszy się dużą popularnością w środowisku użytkowników globalnej sieci. Odpowiednio są białe i czarne listy usług.
2
Wybierz najbardziej niezawodne na swój wygląd serwisy i odwiedzić ich strony internetowe. Przed rejestracją należy zapoznać sposoby wyjścia finansów. Posortuj tylko te usługi pocztowe, listy systemów płatniczych których jest Yandex.Pieniądze.
3
Przeczytaj opinie o zasobach i statystyki odwiedzin. Te informacje można znaleźć w internecie i w спецблоке w piwnicy strony poczty.
4
Przejść procedurę rejestracji na wszystkich wybranych witrynach, podając dane osobowe, adres skrzynki pocztowej i numer telefonu (jeśli jest to przewidziane formularzem). Również należy wprowadzić numer portfela w Yandex.Pieniądze. Śledź корректностью wprowadzanych danych, tak jak na niektórych zasobów nie można ich zmienić.
5
Należy zwrócić uwagę na to, że zdecydowana większość usług pocztowych wymagają wprowadzenia wyłącznie rzetelnych informacji o sobie. A w przypadku niezgodności danych osobowych, płatność może być aresztowany wewnętrznej służby bezpieczeństwa zasobu.
6
Zapoznaj się z umową użytkownika, którego tekst jest przez użytkownika podczas rejestracji. Po przeczytaniu zaznaczyć pole „zapoznałem się z umową użytkownika”, co będzie świadczyć o twojej zgodzie z warunkami pracy.
7
Авторизируйте konto natychmiast po zakończeniu procedury rejestracji. U wszystkich usług pocztowych proces ten przebiega inaczej. Użytkownik może zostać poproszony o podanie kodu pin, przesłany na skrzynkę pocztową lub podać numer telefonu do wysyłania wiadomości z tajnym kodem aktywacji.
8
Zapoznaj się ze wszystkimi sposoby zarabiania na stronach internetowych, na których jesteś zarejestrowany. Jak zwykle, wszystkie one zapewniają wiele opcji zarabiania na kliknięć, ale tak czy inaczej są one sprowadzają się do następującego: czytanie e-maili reklamodawców, odwiedzanie stron partnerów i wykonywanie zadań klientów.
9
Wyświetl narzędzia z systemu, jeśli kwota wewnętrznej waluty zarobionych środków przekroczyła minimalny próg do wypłaty.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *