Jak zarobić, odwiedzając strony internetowe

Dodatkowym sposobem na zarabianie może być surfowanie w internecie. Użytkownicy w takim przypadku będą oferowane niektórych stron internetowych, korzystanie z których można uzyskać pieniądze. Jednak spodziewać się dużych kwot od podobnych serwisów nie warto.

Jak zarobić, odwiedzając strony internetowe

Instrukcja

1
Zarobić można internecie można nie tyle na różnych odwiedzanych stron internetowych, ile kliknięć. Organizacje, które płacą za taką pracę, nazywane są albo кликовыми sponsorów, albo Systemami Aktywnej Promocji (SAR). Pierwsze, zazwyczaj umieszczony na ich stronie internetowej banery lub linki tekstowe reklamodawców. Na nich, nawiasem mówiąc, i trzeba naciskać. Po każdym kliknięciu będziesz przekierowany na inną stronę. Za jej wizyta będzie za mała kwota.
2
Różnica między кликовыми sponsorami i Systemami Aktywnej Promocji jest dla użytkownika tylko w tym, że za oglądanie stron otrzyma na jego konto pieniądze, a tak zwane „kredyty” lub „pokazy”. Przekonwertować otrzymane środki w jakikolwiek sposób, a następnie usunąć je można tylko po zgromadzeniu określonej kwoty, ustalonej przez administrację serwisu. Należy zwrócić uwagę na to, że kurs wymiany może od czasu do czasu ulec zmianie. Jeśli masz swoją stronę, to jesteś w stanie wydać otrzymane „kredyty” na jego rozkręcenie. Taka praca nie zajmuje zbyt wiele czasu, jednak ma jeden znaczący minus: zbyt niska zapłata. Ale ją można zrekompensować, jednocześnie pracując na kilku serwisach.
3
Jeszcze jeden rodzaj zarabiania w internecie jest odwiedzenie stron internetowych ankiet. Na nich trzeba wypełniać ankiety. Na to może opuszczać od 5 do 30 minut (czas na jedno konto). Wynagrodzenie może być również różne, średnio jest to około 20-30 zł. Jeśli nie będzie spełniać kryteriów selekcji, kierownictwo projektu może wypłacić ci małą rekompensatę w 5-10 zł. Przy okazji, często w опросниках nie płacą pieniędzy. Za udział można tam uzyskać prawo do udziału w losowaniu sumy pieniężnej lub innych nagród.
4
Najbardziej opłacalne ze wszystkich wymienionych rodzajów zarabiania w sieci są płatne rejestracji na stronach internetowych. Za taką rejestrację można uzyskać od 0.01$ do 15$, rzadziej występuje wysoka opłata, docierając do 20$. Warto zauważyć, że do takiej pracy lepiej mieć osobny adres e-mail, gdyż na niego przyjdzie czasami zbyt duża ilość e-maili reklamowych.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *