Jak aktywować yandex w 2017 roku

Yandex – darmowa i dostępna wyszukiwarka. Wystarczy wpisać w pasku adresu przeglądarki yandex.ru i można dostać się do zasobu. Niemniej jednak, istnieją pewne funkcje systemu, które są dostępne dopiero po rejestracji.

Jak aktywować yandex

Instrukcja

1
Jeśli chcesz aktywować usługę Yandex.Pieniądze, zarządzać subskrypcjami, uruchomić generator sprzedaży lub skorzystać z okazji śledzić rozwój swojego serwisu za pomocą serwisów Webmaster i Metryka, trzeba mieć w systemie skrzynki pocztowej, w ten sposób stworzysz swoje konto na Onecie.
2
Otwórz stronę główną pod adresem http://www.yandex.ru. W lewej części strony znajdź formularz do logowania się do skrzynki pocztowej i kliknij na wiersz-link „Założyć skrzynkę pocztową”, znajdujący się pod nią. Zostaniesz przeniesiony na stronę rejestracji.
3
Rejestracja składa się z dwóch kroków. W pierwszym etapie wpisz w puste pola imię i nazwisko. System gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych, a podanie prawidłowych informacji o sobie pomoże odzyskać dostęp do poczty e-mail w przypadku, gdy zapomnisz hasła. Wybierz nazwę użytkownika i kliknij przycisk „Dalej”.
4
W drugim etapie wymyśl hasło i potwierdź je. Możesz wybrać tajne pytanie i odpowiedź na niego lub podanie alternatywnego adresu e-mail. To też pomoże w przyszłości odzyskać zapomniane hasło. Wprowadź numer telefonu – jest niezbędny w różnych sytuacjach. Na nim system może wysyłać kody weryfikacji lub potwierdzenia.
5
Wpisz znaki z obrazka w odpowiednie pole, aby potwierdzić swoje działania, a następnie kliknij na przycisk „register”. Za pomocą loginu i hasła, zaloguj się w stworzony przez skrzynkę pocztową. Wtedy w prawym górnym rogu każdej strony na Onecie można zobaczyć wybrany przez ciebie login.
6
Dostęp do dodatkowych usług Yandex odbywa się właśnie przez ten login, kliknij na niego lewym przyciskiem myszy, aby pojawił się rozwijana lista. Do aktywacji niektórych funkcji konieczne jest wprowadzenie dodatkowych informacji o sobie lub o swoim miejscu. Postępuj zgodnie z instrukcjami określonymi dla poszczególnych usług.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.