Jak znaleźć swoją starą gg

Jeśli zapomnisz swój numer icq (GG) lub hasło do niej, aby je odzyskać, trzeba będzie to pomoc przyjaciela lub uzyskać dostęp do elektronicznej skrzynki pocztowej podany podczas rejestracji.

Jak znaleźć swoją starą gg

Trzeba

  • Dostęp do internetu

Instrukcja

1
Poproś jednego ze swoich przyjaciół, który też ma konto w GG, zapewnić państwu możliwość wyjść z jego konta. Zobacz, czy nie ma wśród kontaktów, danych o numerze twojej icq. Jeśli jeszcze nie wniósł swój numer GG do listy, wybierz „Wyszukiwanie nowych kontaktów”.
2
Zastanów się, jakie swoje dane użyłeś do rejestracji swojego konta icq. To może być adres e-mail, imię i nazwisko, nick, płeć, wiek, kraj. Jest to konieczne, aby mogli państwo jak najszybciej odnaleźć swoje konto na liście, proponowanej przez system ICQ jako potencjalnych nowych kontaktów. Sprawdź listę kont, znajdź wśród nich swój na tych danych, które są dostępne. Wybierz konto podwójnym kliknięciem myszy. Zapisz numer. Spróbuj się zalogować.
3
Jeśli nie pamiętasz hasła dostępu do konta, ale pamiętaj pokój, to zaloguj się do systemu ICQ. Odwiedź stronę usługi odzyskiwania hasła. W wyświetlonym oknie wprowadź numer icq i kliknij „Next”. Wpisz odpowiedź na pytanie, jeśli masz podane przy rejestracji konta. W ten sposób można uzyskać hasło, podając adres każdego z waszych skrzynek pocztowych.
4
Jeśli dostęp poprzez pytanie do ciebie, nie jest możliwa, to w terminach dane można dowiedzieć się tylko z wiadomości na adres e-mail wskazany podczas rejestracji. Aby to zrobić, wpisz jej adres w odpowiedni wiersz w następnym oknie.
5
Jeśli zapomnisz, adres jaki elektronicznej skrzynki pocztowej użyte podczas rejestracji, spróbuj metodą podstawiania znaleźć poszukiwany. Po tym, jak ci się to uda, kliknij „Next”. Otrzymasz wiadomość z linkiem lub kodem, który należy wprowadzić na końcowym etapie odzyskiwania hasła icq.
6
Jeśli tak i nie pamiętali adres e-mail lub usunięto go po rejestracji w systemie ICQ, spróbuj odzyskać hasło przez Cookie przeglądarki. To będzie możliwe tylko wtedy, jeśli używasz tej аськой niedawno i nie wyłączono lub nie oczyszczone Cookie.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.