Jak stworzyć swoją stronę na Ukrainie

Tworzenie strony może realizować różne cele – od pr firmy do tworzenia społeczności internetowej. Istnieje wiele sposobów, że może ono być zrealizowane, niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz.

Jak stworzyć swoją stronę na Ukrainie

Instrukcja

1
Jeśli dopiero zaczynasz zajmować się stronami i ten – jeden z pierwszych na koncie, to twój wybór powinien paść na darmowe hostingi, takie jak yandex.ru i ucoz.ru. Dane hosting oferują nie tylko bezpłatne miejsce do witryny, ale i konstruktor, a także wiele gotowych szablonów, z których można wybrać ten projekt, który jest ci potrzebny. Rozważ tę opcję na przykładzie serwisu yandex.ru. Wejdź na stronę i zarejestruj swój adres e-mail. Po tym, trzeba będzie dostępny prosty krok po kroku konstruktor. Na zakończenie możesz zobaczyć swoją stronę i opublikować go do otwartego dostępu.
2
W przypadku, gdy twoim celem – stworzenie strony internetowej-wizytówki wysokiego poziomu, możesz korzystać z usługi tworzenia flash witryn, na przykład, wix.com. Po prostej rejestracji do państwa dyspozycji będzie graficzny projektant, a także dużą ilość gotowych szablonów. Zasadnicza przeciwieństwie do poprzedniego kroku tutaj polega na tym, że można zrobić pełny flash internetowej, nie mając przy tym umiejętności programowania w zasadzie. Podczas korzystania z wersji bezpłatnej twoja strona będzie opublikowany jako link na wix.com. Aby twoja strona była umieszczona na osobnym hostingu, trzeba zapłacić roczny abonament.
3
Jeśli w tym samym miejscu, który jest ci potrzebny, nie pasuje ramki formatów dostępnych w poprzednich krokach, zawsze możesz zamówić stronę internetową i późniejsza obsługa u webmasterów. Lokalny plus Ukrainy w tym przypadku polega na tym, że cena usług webmasterów tutaj znacznie niższe niż w Rosji. Zapytaj znajomych na przedmiot wykwalifikowanych webmasterów, które mogą poradzić sobie z zamówieniem. Jednak nie ufaj jednej tylko zalecenia, poprosić o portfolio, a także w miarę możliwości rekomendacje klientów, a dopiero potem rób zamówienie.
4
Należy zwrócić uwagę na wybór domana, to zależy od dyslokacji grupy docelowej i celu twojej firmy. Najdroższym rozwiązaniem domeny jest .ua, dlatego większość firm korzysta z takich opcji, jak biz.ua, org.ua, net.ua i com.ua. W przypadku, gdy twój biznes lokalne, można użyć takie opcje, jak kiev.ua. Jeśli twoja firma jest międzynarodowym, to, odpowiednio, twój wybór powinien paść na domeny .biz, .net .info .com i inne. Należy pamiętać jednak, że korzystanie z drogiego domeny może zagrać ci na rękę, podnosząc prestiż firmy w oczach potencjalnych klientów, jak i partnerów.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *