Jak podkręcić skośne mięśnie

Wysportowany brzuch i brak tkanki tłuszczowej w talii marzenie nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Aby osiągnąć swój cel, należy regularnie swing brzucha i skośne mięśnie brzucha. Ćwicz przynajmniej 3 razy w tygodniu, wtedy mocne skośne mięśnie pozwolą ci być dumni z własnych osiągnięć.

Ćwiczenia na skośne mięśnie brzucha tworzą piękną talię.

Trzeba

  • Hantle o wadze od 0,5 kg do 5 kg.

Instrukcja

1
Stań prosto, stopy na szerokość barków, ręce na talii. Pochyl się do przodu, wykonuj okrężne ruchy, opisując maksymalną amplitudę wokół własnej osi. Powtórz ćwiczenie po 10 razy w każdą stronę.
2
Stań prosto, weź hantle, ręce opuść wzdłuż ciała. Z wydechem maksymalnie pochylić górną część ciała w prawo. Na wdechu wróć do pozycji wyjściowej. Z kolejnym wydechem przejdź w lewo. Powtórz ćwiczenie po 20 razy na każdą stronę.
3
Stań prosto, dłonie połóż na ramionach. Na wdechu скрутитесь w pasie w prawo, na wydechu wróć. Powtórz skręcanie w lewo. Ćwiczenie wykonuj w każdą stronę po 20 razy.
4
Połóż się na podłodze, ręce załóż za głowę, zegnij nogi w kolanach. Na wydechu push press, unieś górną część ciała i wyciągnijcie lewym łokciem do prawego kolana. Na wdechu wróć do pozycji wyjściowej. Z kolejnym wydechem wspiąć i dotknij prawym łokciem lewego kolana. Powtórz ćwiczenie 20 razy w każdą stronę.
5
Połóż się na plecach, ręce rozsuń je, proste nogi unieś do góry. Z wydechem opuść nogi na podłogę, z prawej, na wdechu unieś nogi znowu w górę. Powtórz ćwiczenie po 20 razy na każdą stronę.
6
Stań prosto, weź w dłonie hantle, zegnij łokcie i docisnąć do tułowia. Na wydechu unieś prawą rękę nad głowę, pochyla się w lewo. Z wdechem wróć do pozycji wyjściowej. Z kolejnym wydechem pochyl się dokładnie w prawo, podnieś lewą rękę nad głowę. Zrób 20 nachylenia w każdą stronę.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.