Jak szybko zbudować mięśnie rąk

Ręce przedstawicieli płci męskiej – bardzo wyrazista część ciała, mówiąca o sile. Dla kobiety ważne jest, aby na rękach nie było tłuszczowe guzki i wiotkie, a mięśnie dawały mały, przyjemny dla oka terenu. Do tworzenia pożądanego efektu należy stosować cały zestaw ćwiczeń. Trenować zaleca się nie mniej niż 4 razy w tygodniu. Wymagany dobry wypoczynek, tak jak mięśnie po ekspozycji należy odzyskać, bo ćwiczenia nie dadzą pożądanego rezultatu.

Ćwiczenia na mięśnie rąk sprawi, że twoje ręce są piękne i silne.

Trzeba

  • Hantle od 0,5 kg do 5 kg.

Instrukcja

1
Stań prosto, w prawej ręce гантеля. Wynieść do przodu lewą nogę i oprzyj się na niej o tej samej nazwie ręką, prawą nogę wysuń do tyłu. Na wdechu prawą rękę do tyłu suwak, z wydechem zegnij łokieć i równomiernie przykręcić гантелю w ramię. Zrób 3 podejścia do 20 razy prawą ręką. Powtórz ćwiczenie lewą ręką.
2
Stań prosto, weź w dłonie hantle, ręce opuść wzdłuż ciała. Na wydechu zegnij prawą rękę w łokciu i równomiernie przykręcić гантелю w ramię. Na wdechu wróć do pozycji wyjściowej. Na wydechu zegnij lewą rękę. Powtórz ćwiczenie 30 razy każdą ręką.
3
Stań prosto, ręce z hantlami opuść wzdłuż ciała. Na wdechu odsuwając od siebie wyprostowane ręce w bok, z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 3 podejścia do 20 razy.
4
Stań prosto, ręce z hantlami wyciągnij przed siebie. Rób rękami boksujący ruchu do przodu, zginając to prawą, to lewą rękę. Powtórz ćwiczenie 30 razy każdą ręką. Obie ręce równomiernie przykręcić do piersi, na wdechu skręć górną część ciała w lewo, wyciągnij prawą rękę. Na wydechu włóż ręce do piersi. Na wdechu скрутитесь w prawo i wyciągnij lewą rękę. Powtórz każdej ręką ćwiczenie po 30 razy.
5
Stań prosto, ręce zegnij w łokciach i umieścić hantle u ramion. Na wdechu wyprostuj ręce do góry, z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 3 podejścia do 20 razy.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli mieszkasz w domu prywatnym, to wykonywanie pracy na swojej działce ręce masz накачаются sami stopniowo. Jeśli mieszkasz w mieszkaniu, to używaj pierwszy sposób – kup sobie hantle i ćwiczenia.

Porada
Mięśnie rąk składają się z dwóch głównych grup mięśniowych, biceps i triceps, więc jeśli chcesz w krótkim czasie osiągnąć imponujące wyniki, należy pobrać obie grupy mięśni. Przy tym należy łączyć ćwiczenia dla różnych obszarów mięśni, takie podejście pozwoli szybko zdobyć masę mięśniową rąk.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.