Jak zbudować szerokie plecy

Dla tych, którzy chcą budować piękne, harmonijne ciało, badanie każdej grupy mięśni tak samo ważna, jak i badania całego ciała w ogóle. Znaczenie pracy nad plecami podczas pracy nad plecami nie można nie doceniać. Plecy – to cała grupa mięśni, unikalna dla pompowania w tym sensie, że im więcej na niej obciążenie, tym lepiej na nią reaguje. Dlatego konieczne jest, aby zaangażować się w naukę pleców systematycznie.

Jak zbudować szerokie plecy

Instrukcja

1
Wykonaj podciągnięć przed dotknięciem brodą poprzeczki. Temp nie ma znaczenia, najważniejsze – pyram cztery podejścia po osiem powtórzeń.
2
Wykonaj podciągnięć do stukania kark poprzeczki, pyram sześć podejść do dwunastu powtórzeń.
3
Aby podkręcić szerokie plecy, trzeba robić становую pragnienia. Przy становой cięgna każda mięśnie pleców i ciała w zasadzie zmobilizować, a przy pracy z dużymi ciężarami napina się do granic możliwości, dlatego należy za każdym razem, kiedy robisz ćwiczenia na plecy, zrobić становую pragnienia.
4
Wykonuj górne i dolne wahacze. Dla górnych cięgieł pasuje do każdego symulator, na którym można je zrobić. Zrób osiem podejść do dwunastu powtórzeń. Dla cięgien dolnych lepiej użyć specjalnych ćwiczeń, ćwiczenia ze sztangą травмоопасны. Należy uważać, aby podczas wykonywania ćwiczeń świadomie napięte plecy – to zapewni ci wzrost masy.
5
Weź ciężar i oprzyj kolanem i ręką na ławce. Należy pragnienia kettlebell jedną ręką do dotykania brzucha. Wykonaj sześć podejść po dziesięć powtórzeń kolejno do każdej ręki. Staraj się robić to ćwiczenie powoli, kontrolując ruch kettlebell co sekundę.
Należy zwrócić uwagę
W żadnym wypadku nie bierz skandaliczne wagi. To raczej pulę plecy, niż накачаете jej.

Porada
Użyj ubezpieczone pasa – to uchroni cię przed urazami.

logo
Article Categories:
Sportowe symulatory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *