Jak zbudować mięśnie

Muskularne, z pompką ciało to marzenie wielu. Ktoś rezygnuje z tej tęsknoty, z tego względu, że nie ma czasu. Ktoś z powodu tego, że ma za mało danych genetycznych do tego, aby rozwijać swoje ciało. A ktoś po prostu lenistwo. Wszystko to tylko wymówki, bo faktycznie czas można znaleźć z łatwością, dobrze zaplanowane ćwiczenia. Wiek nie jest przeszkodą – praktycznie w każdym wieku można napompować mięśnie i budować ciało swoich marzeń.

Jak zbudować mięśnie

Trzeba

  • – karnet na siłownię

Instrukcja

1
Starannie zaplanuj swoje treningi. W jeden dzień ćwiczyć tylko te grupy mięśni, które równomiernie napięte podczas wykonywania jednego ćwiczenia. Innymi słowy, jeśli wykonujesz wyciskaniu, będzie logiczne w ten sam dzień pracować triceps, bo jak przy wyciskaniu triceps napięte wraz z mięśniami klatki piersiowej.
Optymalnym harmonogramem są treningi dzień po dniu. A na początek użyj tego schematu: pierwszy dzień – klatka piersiowa i triceps, drugi dzień – biceps, plecy i ramiona, trzeci dzień – nogi i prasy.
2
Poproś trenera w sali opiekować się poprawnością wykonywania ćwiczeń, wesprzeć i pomóc ustalić dokładny harmonogram treningów. Uważnie słuchaj jego zaleceń i stosuj się do nich.
3
Jedz kilka batonów mieszaniny i koktajle. W nich zawiera czyste białko, bardzo potrzebny organizmowi do budowy mięśni. Należy pić koktajle po treningu i jeść prawidłowo. Przecież treningi dają mięśni, stres, a протеиновыми koktajle chronicie swoje je białkiem, materiałem budowlanym.
Należy zwrócić uwagę
W żadnym wypadku nie łączyć w jednym ćwiczeniu nogi i plecy, możesz перенапрячь mięśnie pleców, co grozi kontuzją.

Porada
Się wyspać na co dzień. Zdrowy sen zapewni ci energii, niezbędnej do prawidłowego wykonywania ćwiczeń i pozwoli zregenerować mięśnie po treningu.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.