Jak zrobić szerokie ramiona

Szerokie ramiona i wąską miednicę – klasyczny wizerunek silnego mężczyzny. Szerokie ramiona – jest jawnym znakiem męskiej urody. Jeśli jesteś w stanie zrobić szerokie ramiona, można osiągnąć znaczącego zwiększania siły rąk, które mogą pomóc zarówno w życiu codziennym, jak i w sytuacji ekstremalnej. Nawet jeśli natura nie obdarzyła tak budowa ciała, w twoich rękach to zmienić.

Szerokie ramiona – jest jawnym znakiem męskiej urody

Trzeba

  • – karnet na siłownię

Instrukcja

1
Najpierw прорабатывайте wewnętrzną mięsień ramienia. Weź w ręce dwie hantle wagi średniej i zrobić okrężne маховые ruchu w średnim tempie, kontrolując każdą sekundę waga i unikając gwałtownych ruchów.
2
Chwyć sztangę, połóż ją na głowę. Unieś sztangę do góry z głowy, aż do całkowitego prostowania rąk, można z szarpnięciem, a potem powoli opuść w dół. Wykonaj pięć powtórzeń na dziesięć podejść.
3
Umieść sztangę na klatkę piersiową w pozycji stojącej podnosić ją przed sobą, kontrolując jej ruch. Wykonaj cztery podejścia po osiem powtórzeń.
4
Weź w dłonie hantle. Stań prosto, oczy patrzą się w górę. Podnieść z każdej strony hantle jednocześnie, lekko zginając rękę w łokciu. Rób to ćwiczenie maksymalnie powoli, kontrolując każdą jego sekundę. Wykonaj pięć podejść po dziesięć powtórzeń.
5
Lekko pochyl się do przodu i lekko ugnij kolana. Podnieś hantle w górę i do tyłu маховым ruchu, trochę za ręce za plecy, lekko zginając łokcie. Wykonaj cztery podejścia po osiem powtórzeń.
6
Chwyć sztangę. Powoli podnoś ją po łuku od bioder do poziomu oczu, potem powoli opuść ją w dół. Wykonaj trzy podejścia po osiem powtórzeń.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli chcesz, aby wizualnie szerokie ramiona, ignoruj ćwiczenia, mające na celu trapez.

Porada
Każde ćwiczenie wykonuj powoli, wolniej niż ty go robisz tym lepiej pompowane ramiona.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.