Jak zbudować mięśnie ud

Ciasne mięśnie ud tworzą piękny teren. Oprócz funkcji estetycznej napompowane mięśnie bioder dodaje osobie fizycznej wytrzymałości. Ćwiczenia powinny wpływać na wewnętrznej, przednią, boczną i tylną stronę ud. Dla dobrego efektu trzeba trenować co najmniej 3 razy w tygodniu.

Systematyczne zajęcia fitness nadadzą twoim biodrze, piękny kształt

Instrukcja

1
Stań prosto, ręce na pasie. Zrób wypad do przodu z prawej nogi, plecy trzymaj prosto, wzrok przed siebie. Wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz wypad lewą nogą. Zrób po 15 – 20 powtórzeń na każdą nogę.
2
Stań prosto, ręce ułóż wzdłuż ciała, nogi na szerokość ramion. Zrób wypad w prawo, ręce przenieś na prawe udo, попружиньте na zagiętej nodze. Zapoznać pozycji wyjściowej i przenieś ciężar ciała na lewą nogę. Powtórz ćwiczenie po 20 razy na każdą stronę.
3
Stań prosto, oprzyj na krześle lub ścianę, nogi razem. Na wdechu zabierz prostą prawą nogę do tyłu, z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 20 razy każdą nogą.
4
Połóż się na plecach, ręce połóż wzdłuż ciała, unieś proste nogi do góry. Rozsuń szeroko nogi i trzymać się ich. Wykonuj ćwiczenie „nożyczki” w ciągu 3 – 5 minut. Następnie wolno jazdę na rowerze 3 – 5 minut. Oba ćwiczenia powinny być wykonywane w bardzo szybkim tempie.
5
Padnij na kolana, ręce połóż na szerokość ramion na podłogę. Zabierz zgiętą w kolanie prawą nogę w bok i w górę. Powtórz ćwiczenie 20 razy. Zmień nogi. Zabierz prostą nogę do tyłu i пружиньте w ciągu 2 – 3 minut. Powtórz ćwiczenie drugą nogą.
6
Świetnie utrzymują napięcie mięśni bioder takie zajęcia jak, bieganie, pływanie, skakanka. Będąc na łonie natury, zorganizować biegi przełajowe. Przestańcie korzystać z windą, każdy stopień schodów nada mięśnie bioder więcej sprężystości i siły.
logo
Article Categories:
Sportowe symulatory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *