Jak zbudować klatkę piersiową w domu

Sposobów na budowanie mięśni klatki piersiowej wiele. Głównym wymogiem skutecznego treningu mięśni piersiowych – codzienne zajęcia. Ćwiczenia dla piersi nie różnią się szczególnie затейливостью, ale są dość skomplikowane w wykonaniu. Na pewno dobrze odpoczynku między treningami, to daje możliwość, aby twoje mięśnie odzyskać.

Regularne ćwiczenia w domu pomogą zbudować mięśnie klatki piersiowej

Trzeba

  • Hantle od 0,5 kg do 5 kg.

Instrukcja

1
Rób pompki. Umieść dłonie na podłodze, a nogi na ławce lub kanapie. Wykonaj 3 podejścia do 20 razy. Stopniowo zwiększaj liczbę powtórzeń w podejściach. Jeśli ręce nie wytrzymują takiego obciążenia, to pompki można rozpocząć, trzymając stopy na podłodze. Zaawansowany wariant – отжимание na każdej ręce na przemian.
2
Połóż się tyłem na ławce, weź hantle, wyprostowane ręce unieś w górę. Na wdechu rozsuń ręce na boki. Z wydechem unieś je do góry. Zrób 3 podejścia do 20 razy.
3
Połóż się tyłem na ławce, weź hantle, ręce opuść wzdłuż ciała. Na wdechu dostać wyprostowane ręce za głowę, z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 3 podejścia do 20 razy.
4
Usiądź, ręce z hantlami wyciągnij przed siebie na wysokości klatki piersiowej. Na wdech ugnij ramiona w łokciach i dokręcić hantle do piersi. Z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 3 podejścia do 20 razy.
5
Usiądź, ręce zgięte w łokciach i przycisnął do piersi w dłoniach hantle. Rób boksujący ruchu, na przemian wyrzucając do przodu to jedną, to drugą rękę. Powtórz ćwiczenie 30 – 40 razy każdą ręką.
6
Stań prosto, ręce z hantlami opuść wzdłuż ciała. Na wdechu unieś ręce przez strony góry, z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 30 – 40 powtórzeń.
7
Dobrze, jeśli w domu jest poprzeczka, która wytrzyma twój ciężar. Stań prosto, dłonie ułóż na nadprożu. Na wdechu-będziesz w gazetach na rękach, wyjąć do poprzeczki brodą. Z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Zrób to ilość pull-up, która pozwala na twoim przygotowanie fizyczne.
Należy zwrócić uwagę
Jest również świetnym ćwiczeniem dla tego, aby podkręcić piersi w warunkach domowych, są uważane za pompki na poręczach. Takie ćwiczenia też są uważane za złożone, ale mięśni piersiowych w nich świetnie są obciążane. Choć w domu desek nie ma, ale wykonywać podobne obciążenia nadal możliwe. Najlepszym rozwiązaniem dla pompowania mięśni klatki piersiowej domu uznawane za białko trzęsie, które są wykonane w zwykłym blenderze z dodatkiem mleka.

Porada
Należy zauważyć, że pompowania mięśni piersiowych nie jest takie proste, to najbardziej wymagająca grupa mięśni, nad którym profesjonalni sportowcy pracuję szczególnie starannie. W celu zapoznania się z zasadami tego, jak podkręcić piersi zaleca się zwrócić się do specjalistycznej literatury, gdzie można również znaleźć ćwiczenie To rozwija boczną część mięśni piersiowych. Jak szybko podkręcić mięśni piersiowych w domu. Główną zasadą w rozwoju mięśni piersiowych jest stopniowe podejście do ich wzmocnienia. Nie trzeba od razu zdobyć duże obciążenia.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.