Jak zrobić celownik snajperski

Zrobić celownik snajperski jest łatwe, ponieważ ma jeden z najprostszych rysunków. Można również narysować i swój własny, nie przewidziany w menu gry wzrok.

Jak zrobić celownik snajperski

Trzeba

  • – edytor graficzny;
  • – Sprite Viewer;
  • – Sprite Wizard.

Instrukcja

1
Otwórz edytor graficzny, który został zainstalowany na komputerze. Ponieważ celownik snajpera wystarczy narysować, skorzystaj standardowym programem Paint. Wybierz tworzenie nowego obrazu z parametrami 256х256х256.
2
Narysuj na białym tle czarnymi liniami prostymi snajperkę, po czym zapisać obraz na pulpicie o nazwie sniper_scope.bmp. Obowiązkowo należy sprawdzić rozszerzenia plików, jeśli ono nie będzie .bmp, celownik nie jest rozpoznawany w grze.
3
Pobierz i zainstaluj na komputerze program Sprite Viewer. Jeśli takiego nie znajdziesz, możesz również użyć jej odpowiednik Sprite Wizard. Po tym, jak zostanie zainstalowane oprogramowanie na komputer, uruchom program i w menu znajdź przycisk Browse.
4
Kliknij i pobierz program narysowany przez was ikonę zapisanego na pulpicie lub w dowolnym innym miejscu, dogodnym dla ciebie. Wybierz z listy widok i w menu edycji zastosowanie opcji „Additive – 256 colors with additive transparency”.
5
Wtedy należy skorzystać z funkcji podglądu twojego nowo utworzonego wzroku. Jeśli nic więcej nie trzeba edytować, zapisać go do folderu Sprites w katalogu cstrike na swoim dysku lokalnym. Można je znaleźć w folderach, w które instalowałeś grę, na przykład, Games lub Program Files.
6
Jeśli pojawi się monit o zastąpienie pliku podczas kopiowania do folderu wzroku, potwierdź. To samo odnosi się do przypadków, gdy chcesz zrobić celownik według własnego uznania. Można nadać mu dowolny kształt, zachowując podstawowe zasady – rysować trzeba tylko czarny, rozdzielczość pliku powinna być .bmp i jego parametry muszą być 256х256х256, malować można wszystko, ale nie zapomnij, aby edytować ustawienia przezroczystości w edytorze celowniki.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.