Jak znaleźć kowala, mamona

W Lineage 2 wiele manipulacji przedmiotami, takie jak dodawanie i usuwanie funkcji specjalnych, usuwanie więzów i drukowania chaosu, wykonanie parowania broni wysokich rang są produkowane poprzez interakcje z NPC „Kowal Mamona”. Cechą tego NPC polega na tym, że co 30 minut jest losowo zostanie przeniesiona na nowe miejsce. Po aktualizacji GoD znaleźć „Kowala Mamona” stało się znacznie łatwiejsze. Teraz pojawia się tylko w miastach.

Jak znaleźć kowala, mamona

Trzeba

  • – połączenie z internetem;
  • – zainstalowany klient Lineage 2;
  • – konto na oficjalnym serwerze;
  • – postać na koncie.

Instrukcja

1
Zacznij poszukiwania „Kowala Mamona” w „Miejscowości Глудин”. Przenieś się w nią przez system teleportów. Od „Strażnika Portalu”, zszedł na dół po schodach, kieruj się na zachód, dopóki nie trafisz na ścianie. Po lewej stronie znajdować się będzie „Gildia Mrocznych Elfów”. Odwróć się w lewo o 90°. Idź wzdłuż ściany, aż pojawi się NPC „Przemytnik Mamona”. Jeśli nie ma „Kowala Mamona”, kontynuować poszukiwania.
2
Przenieś się do miasta „Глудио”. Od „Strażnika Portalu” wspiąć się po schodach do Świątyni Эйнхасад”. Podejdź do głównego wejścia. Wokół budynku z prawej strony. „Kowal Mamona”, jeśli jest w mieście, będzie znajdować się poza kościołem.
3
Телепортируйтесь w „Dion”. Stosuj się do najbliższego (zachodnim) bramy. Przy wejściu do miasta skręcić w prawo i idź za najbliższym budynku. Jeśli „Kowal Mamona” w „Дионе”, widać go.
4
Przenieś się w „Гиран”. Krzyżować po przekątnej plac. Skręć w łuk, otwierając przejście do bramy północnej. Tuż za łukiem znajduje się schody. Na prawo od niej znajduje się miejsce, gdzie można znaleźć odpowiedniego NPC.
5
Jedźcie w „Hain”. To miasto można podzielić na pięć stref: jeden centralny i cztery peryferyjnych. Wszystkie one są połączone mostami. Udaj się w północno-wschodniej strefy, w najbardziej północną jej część. Sprawdź, czy nie jest „Kowal Mamona” tam.
6
Z „Хейна” przez „Гиран” idź do „Aden”. Zejdź po schodach na plac centralny. Krzyżować ją i wyjdź z północnej łuki. Nie schodząc po schodach, skręć w prawo. Między ścianą budynku i granicy będzie wąskie przejście. Podążając za nim, обогните kąt budynku. Zobaczysz NPC „Przemytnik Mamona”. Kowal, jeśli on w „zatoce adeńskiej”, będzie obok.
7
Udaj się do „Wioski Myśliwych”. Jeden z wiszących mostów przejść przez wąwóz w peryferyjną część wsi (znajdują się tam budynku gildii). Dojdź do „Gildii Mrocznych Elfów”. Po prawej stronie od budynku znajduje się odpowiedni NPC.
8
Przenieś się w „Oren”. Od „Strażnika Portalu”, trasą wokół budynku magazynu z każdej strony, przejdź do drugiej części miasta (południowo-zachodni róg). Sprawdź dostępność „Kowala Mamona” u wąskim otworze między budynkami obok „Gildię wojowników”.
9
Телепортируйтесь w miasto „Runa”. Będąc około „Strażnika portalu”, obróć się na południe, trasą wokół prawej najbliższy róg budynku, wyjdź z miasta po drodze. Ruszać się pod górę w kierunku portu. Prawie po dotarciu do portu, zobaczysz po lewej stronie niewielki budynek. Obok niego normalnie i pojawia się „Kowala Mamona”.
10
Po „Runy” odwiedzić „Goddard” i „Шутгарт”. Te miasta są bardzo podobne. Ich struktura jest prawie identyczna, tylko skierowane są w przeciwne strony świata. „Kowal Mamona” pojawia się w lewej skrajnej części (w przypadku kierunku lekarskiego od świątyni) pierscienie, wykształconego przestrzeń między zewnętrzną i wewnętrzną mur miejski. W „Годдарде” to miejsce, obok „Gildię Mrocznych Elfów”, a w „Шутгарте” – obok „Gildię Orków”.
Porada
Śledź czatu na bohaterów. Często donoszą o aktualnym położeniu i „Kowala Mamona” i „Kupca Mamona”.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.