Jak znaleźć przyjaciół w języku angielskim

Komunikacja z przyjaciółmi w korespondencji ma wiele zalet. Po pierwsze, z pewnością można poprawić poziom języka angielskiego, jaką posiadasz, i zastosować swoją wiedzę w praktyce. Po drugie, można dowiedzieć się wiele nowych informacji na temat tradycji i realiów kraju badanego języka. I, oczywiście, znaleźć nowych znajomych.

Jak znaleźć przyjaciół w języku angielskim

Instrukcja

1
Zdecyduj sam, z kim chciałbyś korespondować. Z ludźmi z jakiego kraju, chciałbym cię poznać, ich wiek, płeć i tak dalej.
2
Jeśli dopiero zaczynasz się uczyć angielskiego lub poznania pozostawia wiele do życzenia, staraj się poznać ludzi, dla których angielski jest obcy i którzy go poznają. W ten sposób będzie ci wygodniej uczyć się języka. Po osiągnięciu pewnego postępu, spotkać się z native języka angielskiego.
3
Często bywa tak, że porozmawiać z przyjacielem w korespondencji staje się nie ma o czym. Określ zakres swoich zainteresowań i szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Można obsługiwać korespondencję dłużej i znaleźć prawdziwego przyjaciela.
4
Zarejestruj się na stronach dla przyjaciół. Na przykład, www.postcrossing.com, www.penpalparty.com, www.penpalworld.com. www.penpal.net, www.penpalgarden.com. Będziesz mieć wypełnić formularz w języku angielskim. Twój profil będzie odgrywać kluczową rolę, więc zrób go jak najbardziej pouczające i atrakcyjne. Umieścić ładny avatar z twoim prawdziwym obrazem. Starannie rozważyć, co można powiedzieć o sobie, aby człowiek chciał z tobą pisać.
5
Nie bądźcie bierne. Wyświetl profile innych osób, wybierz kilka potencjalnych przyjaciół i wyślij im maila z małym, ale ciekawym opowiadaniem o sobie. Aby twoje poszukiwania zakończyły się sukcesem, niech nie mniej niż dziesięć listów tygodniowo.
6
Nie warto oczekiwać, że natychmiast zareagować. Uzbroić się w cierpliwość.
7
Jeśli otrzymałeś e-maila, odpowiedz na niego natychmiast. Jak pokażesz, że masz przyjazne zamiary, i chcesz zaprzyjaźnić się z człowiekiem. Zadawaj jak najwięcej pytań i odpowiedz na zadane ci.
8
Staraj się nie szukać przyjaciół na portalach społecznościowych. U ludzi, którzy tam rozdają, inne cele, więc tutaj jest praktycznie niemożliwe znaleźć dokładnie przyjaciela do korespondencji.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *