Jak skonfigurować gitar rig

Program Guitar Rig powoduje wiele pytań w części rozwiązywanie problemów w pracy, odnosi się to głównie do ustawiania minimalnego opóźnienia dźwięku. Również problemy mogą wystąpić z powodu niezgodności konfiguracji komputera wymagania.

Jak skonfigurować gitar rig

Trzeba

  • Sterownik Asio4all v2.

Instrukcja

1
Pobierz artykuł sterownik Asio4all v2 z serwisu asio4all.com i zainstaluj go na komputerze, jeśli nie zostało to zrobione wcześniej. Poprzez menu „dźwięki, mowa i urządzenia audio w panelu sterowania komputerem wybierz zakładkę „Mowa” i na аудиовыходе zmień urządzenie na swoje. Zastosuj i zapisz zmiany i zamknij okno za pomocą przycisków OK.
2
Przejdź do zainstalowane na komputerze program Guitar Rig i przejdź do menu File (plik), a następnie do konfiguracji o nazwie „audio + midi settings”. Dla interface ustaw acio, aby Częstotliwość próbkowania – 44100, należy pamiętać, że im niższy jest ten wskaźnik, tym szybciej działa komputer, ale od tego znacznie pogarsza jakość dźwięku. Dla Output Device zainstaluj ASIO4ALL v2.
3
Kliknij na przycisk Acio config <url>, nie zmieniając żadnych ustawień, przejdź do regulatora Acio Buffer size. Wybierz wartość 200. Zastosuj zmiany i zamknij wszystkie okna, po czym przejdź do kontroli działania programu. Jeśli są pewne opóźnienia w pracy, to znaczy, że zrobiłeś wszystko prawda.
4
Ustaw wartość regulatora trochę mniej, na przykład, na 170 i sprawdź pracę, stosując zmiany. Rób tak do momentu, dopóki nie znajdziesz odpowiedniej pracy konfigurację komputera z minimalnym opóźnieniem.
5
Jeśli masz problemy z ustawieniem głośności wejść, zmień go na liniowy. Również staraj się zachować konfigurację komputera zgodnie z wymaganiami oprogramowania. Podczas korzystania z Guitar Rig na systemie operacyjnym Windows Seven również często występują problemy związane z uruchomieniem lub pracy w nim, w tym przypadku należy użyć trybu zgodności z Windows XP, z menu kontekstowego skrót do uruchomienia programu.
Porada
Jeśli program okresowo „zawiesza”, zwiększ przerwy.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.