Jak zrobić najmniejszy celownik

Najmniejszy celownik do strzału w grze Counter-Strike odbywa się za pomocą kodów wpisywanych w konsoli. To może nie działać podczas gry w trybie online, tutaj wszystko zależy od administratora serwera.

Jak zrobić najmniejszy celownik

Trzeba

  • – gra Counter-Strike jest zainstalowany na komputerze.

Instrukcja

1
Uruchom grę Counter-Strike ’ a na komputerze. Włącz w menu uruchamianie kodów w trybie dewelopera. Po tym uruchom konsolę, w której zazwyczaj są napisane kody, które otwierają dostęp do dodatkowych zaawansowanych funkcji gry.
2
Aby otworzyć konsolę, użyj naciśnięcie klawisza ze znakiem „~” jeśli masz normalnej klawiatury z alfabetem łacińskim. Jeśli klawiatura zawiera i rosjanie symbole, ten znak będzie znajdować się tam, gdzie litera „E”. Wtedy powinno pojawić się okno średniej wielkości, w dolną część którego wyznaczonym kody.
3
Wpisz cheat code „cl_lw 1” (bez cudzysłowów), po czym usiądź w grze. Ponownie otwórz konsolę i wpisz kod „cl_lw 0”, po czym swój wzrok będzie minimalnego rozmiaru, co pozwoli ci robić strzały o wiele dokładniej, niż wcześniej w normalnym trybie.
4
Użyj i inne kody dla ułatwienia przejścia gry Counter-Strike ’ a, na przykład, aby zobaczyć, co się dzieje za ścianą, nie otwierając drzwi, wpisz „gl_zmax”. Aby zwiększyć szybkość strzelania do wroga, należy wprowadzić kod sv_clienttrace 9999, wpisując inną wartość liczbową dla tego kodu, można zmienić to ustawienie.
5
Jeśli chcesz kontrolować grawitację i zapisz w konsoli „sv_gravity #”. Aby włączyć самонаводки u snajperów w grze Counter-Strike podaj kod „sv_aim”. W przypadkach, gdy gaśnie światło, i chcesz, aby nie zgasło nad swoim charakterem, wpisz w konsoli „r_dynamic 0”.
6
Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy w grze, wpisz „impulse101”. Jeśli chcesz zwiększyć krok swojej postaci w długości lub szerokości, użyj enter „sv_stepsize 9999999999” (tu podano maksymalną wartość). Należy pamiętać, że grać należy bez kodów, ponieważ to nie doda ci umiejętności gry, co będzie widoczne w przypadku gry sieciowej.
Porada
Naucz się grać bez kodów.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.