Jak zmusić szefa podnieść pensje

Jeśli zapytać pracujących na własny rachunek o tym, jak bardzo jest zadowolony ze swojego wynagrodzenia, to wiele z nich zobaczą, że ona ich nie jest do końca zadowolony. Jeśli odniósł pan takie wrażenie, to nie warto po prostu siedzieć i czekać, kiedy przewodnik domyśli o niezadowoleniu, зреющем masz w duszy. Jest mało prawdopodobne, aby się zdarzyć. Ale można spróbować sami zmusić szefa podnieść pensje.

Jak zmusić szefa podnieść pensje

Instrukcja

1
Wzrost płac – fakt, nie tylko przyjemny sam w sobie, to jeszcze i jest świadectwem pomyślnego rozwoju swojej kariery, rozwoju zawodowego. Dlatego, nawet jeśli jesteś całkowicie zadowolony z tego, ile masz, ale kwota ta dawno się nie zmieniała, porozmawiaj z szefem o podwyżce. Od razu zrezygnować z tego, aby motywować prośbę jakimiś swoimi spowodowane trudnościami i problemami. Powodem podwyżki płac może być tylko twój rozwój zawodowy lub rozszerzenie strefy odpowiedzialności.
2
Na początek zastanów się, w jaki sposób możesz usprawnić swoją pracę, poprawić jej jakość i wykonywane ilości. Zrób tak, żeby ten wzrost był zauważalny i na niego nie można było nie zwrócić uwagę. Praca w godzinach nadliczbowych, nie domagając się zapłaty, ale ustalając udokumentowane fakty ze swojej przeróbki. Nie zapomnij, aby być w czasopismach księgowych.
3
Pochwal się przywódcom swoją wiedzę i szerokość horyzontów w tych sprawach, które nie należą do twojej pobliżu kompetencji, ale насущны dla twojej firmy. Pozwala nam zrozumieć, że jesteś gotowy podjąć decyzję dodatkowych zadań, i że cię nie przeraża odpowiedzialność.
4
Nie bój się błędów, jeśli ci powierzono wykonanie nowego do sprawy. Nie wahaj się, należy skonsultować się z bardziej doświadczonymi pracownikami. Zwrócić się o pomoc do przełożonego można tylko wtedy, jeśli można zaproponować kilka wariantów gotowych ciekawych rozwiązań. W tym przypadku będziesz miał okazję się wykazać nie jego niewiedzy lub niezdecydowanie, a kreatywność i kompetencje.
5
Stale uczyć się, rozwijać nowe techniki i technologie, bądź na bieżąco innowacji w tej dziedzinie, w której pracujesz. Nie wahaj się wykazać swoją wiedzę i gotowość do ich rozbudowy.
6
Jeśli czujesz się gotowy do tego, aby rozpocząć rozmowę o podwyżce wynagrodzenia, przygotuj raport lub zaświadczenie o tym, jak pomocne w twojej firmie, jakie zyski przynosi twoja działalność. Taka „самопиар” również może mieć wpływ na to, że kierownictwo nie odmówi ci i zwiększy wynagrodzenia.
logo
Article Categories:
Relacje z pracodawcą

Comments are closed.