Jak złożyć godzinowych

Aby zmienić pracownika na godzinę formę wynagrodzenia, należy ustawić mu stawka. Dla tego proszę przyjąć od pracownika oświadczenie, sporządź umowę o pracę z odpowiednimi warunkami. Do dyrektora należy wydać rozkaz o pracę z określone w nim wynagrodzenia proporcjonalnie do czasu отработанному.

Jak złożyć godzinowych

Trzeba

  • – dokumenty pracownika;
  • – formularze zleceń dla pracowników;
  • – umowa o pracę;
  • – prawo pracy;
  • – kadrowe dokumenty;
  • – drukowanie dokumentów i organizacji.

Instrukcja

1
Przy ubieganiu się na stanowisko pracownika należy przyjąć oświadczenie. Powinno ono zawierać nazwę firmy, stanowisko, nazwisko, inicjały szefa organizacji, a także danych osobowych pracownika. Wniosek podpisany przez specjalistę, pochodzi z.
2
Należy ująć z pracownikiem umowy o pracę. Zapisz w nim prawa i obowiązki stron. W warunkach płatności za wykonanie pracy funkcji pracownikiem wprowadź godziny stawka. Jej rozmiar jest obliczany poprzez znalezienie wynagrodzenia za godzinę. Płatności są przyznawane takiego specjalisty proporcjonalnie отработанному im czasu. Zapewnij umowę (kontrakt) z podpisem dyrektora, pieczęcią firmy. Pracownikowi należy również umieścić swój podpis ze strony нанимаемого pracownika.
3
Umowa stanowi podstawę do wydania rozkazu (skorzystaj z formularza T-1). Wprowadź w „czapce” dokumentu nazwa firmy, miasto. Daktylowy, ponumeruj rozkaz. Tematem dokumentu będzie odbiór na stanowisko pracownika. Распорядительная część rozkazu musi zawierać dane osobowe specjalisty, jego stanowisko, nazwa działu, a także rozmiar taryfowej stawki, która jest dla pracowników godzinowych formą płatności. Przesuń заверку dokumentu podpisem dyrektora, pieczęć firmy. Ознакомьте z rozkazem pracownika.
4
Miejcie na pracownika wizytówkę, wprowadź w nim niezbędne informacje. Wypełnij pracowników książki. Wpis o przyjęcie na stanowisko pracownika z godzinę formą płatności w następujący sposób. Umieścić numer kolejny, datę dokonania wpisu. W informacjach na temat pracy należy określić stanowisko, wydział, nazwa firmy, gdzie przyjęty specjalista. W podłożach napisz numer, datę rozkazu.
5
Jeśli zdecydujesz się przenieść pracownika na godzinę formę wynagrodzenia, to należy uzyskać od pracownika pisemną zgodę. Do umowy z pracownikiem należy ująć dodatkowe porozumienie, zapewnij dokument pieczęcią, podpisem dyrektora i pracownika. Sporządź rozkaz o zmianie warunków pracy, ознакомьте z nim pracownika podpis pod.
6
Drugim rozwiązaniem otrzymaniu wynagrodzenia za godzinę będzie tłumaczenie specjalisty na pół etatu. Do tego jest sporządzana umowa, ukazuje się rozkaz o niepełnym pracy dno.
logo
Article Categories:
Relacje z pracodawcą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *