Jak zapisywać gry na kartę pamięci

Gry do telefonów komórkowych – od dawna już nie jest rzadkością, zwłaszcza jeśli używasz smartfona. Aplikacje mobilne mogą być zainstalowane w pamięci flash-karty, jak i wewnętrznej.

Jak zapisywać gry na kartę pamięci

Trzeba

  • – pendrive odpowiedniego formatu.

Instrukcja

1
Otwórz przeglądarkę telefonu i przejdź do wpisywania adresu w odpowiednim wierszu. Podaj nazwę strony internetowej, z której zwykle wykonujesz pobieranie gier, np. wap.ka4ka.ru. Wybierz profil połączenia Internet, jeśli trzeba będzie wybrać jedną z opcji.
2
Pobieraj aplikacje tylko ze sprawdzonych witryn, ponieważ czasami oszuści korzystają ze specjalnych programów, które po instalacji na twój telefon automatycznie wykonuje połączenia lub wysyłanie wiadomości SMS. Niektóre z nich działają na zasadzie ustalenia subskrypcji na twój numer telefonu komórkowego, po czym będziesz musiał płacić za wiadomości przychodzące według określonego planu taryfowego.
3
Wybierz grę, którą chcesz zainstalować na telefon komórkowy. Kliknij na link do jej pobrania, po czym zapisz plik instalacyjny na kartę pamięci urządzenia mobilnego. Poczekaj na zakończenie pobierania. Jeśli w telefonie jest zainstalowany mobile anti-virus, poczekaj również zakończenia kontroli. Uruchom instalację pobranego przez ciebie gry, jeśli wirusów nie wykryto. Wybierz, aby zainstalować dysk wymienny, po czym poczekaj, aż kopiowania plików. Po zakończeniu instalacji uruchom grę.
4
Należy zwrócić uwagę, że większość gier nie powinno żądać masz dostęp do samodzielnego wysyłania SMS-ów lub połączeń do innej osoby. Również w miarę możliwości wyłącz dla niej wyjście do internetu, jeżeli nie jest podłączony w telefonie komórkowym no cennikiem usług.
5
Można również skorzystać z pobraniem instalatorów gier mobilnych przez zwykły internet na komputerze domowym, po czym skopiować pliki instalacji w pamięci telefonu lub na kartę pamięci. Dalej akcja toczy się podobnie do opisanej powyżej.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.