Jak nagrać dzwonki na telefon

Praktycznie wszystkie nowoczesne telefony potrafią odtwarzać pliki muzyczne zapisane w nich. Ale do tego, aby słuchać ukochany dzwonek na swoim telefonie komórkowym, należy te melodie tam zapisać. Sposoby zapisu muzyki na telefon zależą od tego, jakie możliwości ma twój model telefonu komórkowego.

Jak nagrać dzwonki na telefon

Trzeba

  • – Kabel USB;
  • – urządzenie Bluetooth;
  • – wbudowany w komputer lub zewnętrzny czytnik kart.

Instrukcja

1
Zrób zestawienie utworów na komputerze. Przewiń do żądanych plików, trzymając wciśnięty klawisz Shift i ciągnąc lewym przyciskiem myszy, jeśli znajdują się one w rzędzie, lub przytrzymaj klawisz Ctrl i klikaj na każdy plik z osobna. Dla wygody umieścić pliki w jednym folderze.
2
Podłącz telefon za pomocą kabla USB, który jest dołączony do telefonu, do komputera PC. Wklej mini-USB złącze do portu telefonu, który znajduje się zwykle na czole, a zwykły złącze USB do portu KOMPUTERA. Komputer powinien wykryć telefon jako pendrive.
3
Po tym, kliknij „Otwórz folder, aby wyświetlić pliki”. Zostanie wyświetlony folder telefonu, w której znajduje się kilka podfolderów. Wśród nich będzie folder o nazwie „Music” lub „Muzyka”, otwórz go.
4
Przejdź do folderu na komputerze, w której można umieścić wybór utworów. Zaznacz je wszystkie, kliknij prawym przyciskiem myszy lub touchpada, wybierz „Kopiuj”. Następnie, poprzez aktywne okno z folderu „Music”, kliknij w pustym obszarze przestrzeni prawym przyciskiem myszy i wybierz „Wklej”. Muzyka zacznie wgrywać.
5
Przetłoczenia dzwonki na urządzenie mobilne za pomocą Bluetooth. Podłącz do KOMPUTERA przez port USB nadajnik Bluetooth. Następnie należy zainstalować oprogramowanie, które musi być dostarczone wraz z urządzeniem. Włącz Bluetooth w telefonie.
6
Za pomocą zainstalowanego na KOMPUTERZE programu, określ swój telefon. Zsynchronizuj telefon i PC — kiedy nastąpi automatyczne uruchomienie programu i otwarcie jej okno, naciśnij „Szukaj urządzeń”. Gdy KOMPUTER wykryje telefon, kliknij „połącz”.
7
Otwórz w KOMPUTERZE folder z utworami, które chcesz przenieść do telefonu. Zaznacz je, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Transmisja przez Bluetooth”. Potwierdź odbiór każdego utworu na telefonie.
8
Jeśli w telefonie jest włożona karta pamięci (Memory Card), przenieś utwór na telefon z komputera za pomocą czytnika kart. Aby przesłać utwory, zrób zestawienie plików muzycznych na KOMPUTERZE i skopiuj je, zaznaczając, klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając „Kopiuj”.
9
Delikatnie wyjąć z telefonu kartę pamięci i włóż ją do czytnika kart w komputerze. Karta pamięci zostanie wykryta jako dysk flash. Otwórz w nim katalog z muzyką i wklej tam wybrane pliki, klikając na puste miejsce prawym przyciskiem myszy. Wybierz „Wklej”.
10
Rozpocznie się przesyłanie skopiowanych plików muzycznych. Gdy muzyka będzie закачана w telefon, wyjąć z czytnika kart kartę pamięci i włóż z powrotem do telefonu. Nagrane pliki będą dostępne w dziale karty pamięci flash telefonu.
11
Jeśli usłyszeli piosenkę w programie lub na ulicy i nie ma możliwości jej tożsamość, aby potem znaleźć i pobrać przez internet, to można zapisać rekord z pomocą dyktafonu. Znajdź dyktafon w kartach telefonu (przypuszczalnie w zakładce „Organizator”). Aby włączyć dyktafon, kliknij przycisk „Włącz”. Nagrywanie rozpocznie się. Zapisane nagrania można odsłuchać na telefonie w folderze „Muzyka”.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *