Jak wrzucać zdjęcia

Naprawdę lubisz robić zdjęcia bez różnicy co: ludzi, przyrodę, zwierzęta, miasto. Ale nie ma nikogo, ocenić swoje umiejętności? Da się to naprawić. Jeśli masz zgromadzili dużo ciekawych zdjęć, to się nimi koniecznie podzielić się ze światem, a nie tylko ze swoimi znajomymi. Jak? Trzeba umieścić zdjęcia w internecie, to wiele raz dowiadują się o swoich fotograficznych umiejętności. Postępuj zgodnie z naszym krok po kroku instrukcje, przyjrzymy się jednym ze sposobów umieszczania zdjęć w sieci.

Jak wrzucać zdjęcia

Instrukcja

1
Zarejestruj się na onecie, tu jest bardzo wygodne wrzucać dużo zdjęć na raz i wystarczy prosta rejestracja, która nie zajmie dużo czasu. Ale możesz zarejestrować się i w innym serwisie, gdzie ci się bardziej podoba.
2
Zapraszamy na Yandex zdjęcia i kliknij przycisk „Załaduj zdjęcie”. Niebieski napis, który znajduje się w lewym górnym rogu. Na środku ekranu pojawi się napis „Dodaj zdjęcia”, kliknij na nią. Przejdź do wyboru zdjęć, które chcesz wynieść na sąd widzów.
3
Kliknij na dole przycisk „Pobierz zdjęcie”, po tym jak wybierzesz wszystkie zdjęcia, które chcesz zapłacić. Te zdjęcia powinny pojawić się u ciebie w centrum ekranu. Jeśli zmienisz zdanie wrzucać jakieś zdjęcie, znajdź jej numer i usuń z ogólnej listy.
4
Przejdź do przeglądania zdjęć. Teraz trzeba wybrać rozmiar zdjęć i pobierz kod.
5
Wybierz 800 lub 1024 pikseli. Przy czym zdjęcie musi zajmować większą część ekranu, ale i nie wypowiadać się za niego. Zdjęcie nie musi wydawać się zbyt mały na dużym ekranie.
6
Weź kod, aby wstawić zdjęcie w formacie html. Weź gotowy kod, który należy wstawić na FACEBOOK lub na jakiejkolwiek innej stronie internetowej. Po masz otworzy fasadowe HTML.
7
Wybierz w wyświetlonym oknie „Napisz do społeczności”, wpisać nazwę zdjęcia i wklej kod, który otrzymałeś od фотохостинга.
8
Zapisz tagi. Ich nie trzeba wymyślać sami, są wybierani z wyświetlonej listy.
9
Jeśli będziecie wrzucać zdjęcia w innym miejscu, należy uważać, czasem są ograniczenia w wielkości zdjęć, tutaj sami wskazywali rozmiar zdjęcia, co jest wygodniejsze.
Powodzenia!
logo
Article Categories:
Więcej

Comments are closed.