Jak przesłać zdjęcia na portal randkowy

Dzisiaj w internecie istnieje wiele serwisów randkowych, na których niektórzy ludzie znajdują sobie kilka na jakiś czas, a inne – i na całe życie. Ale, aby tobą zainteresowany, jednych badań ankietowych za mało, należy pobrać osobiste zdjęcie.

Jak przesłać zdjęcia na portal randkowy

Trzeba

  • – rejestracja na stronie randki;
  • – twoje zdjęcia w formie elektronicznej.

Instrukcja

1
Przejdź na stronę główną serwisu randkowego. Przed dodaniem prywatne zdjęcia, w większości zasobów wymaga rejestracji. Wymyśl nazwę użytkownika i hasło, zazwyczaj wymagane jest podanie adresu e-mail (w celu potwierdzenia rejestracji), datę urodzenia i miejsce zamieszkania.
2
Po przejściu procedury rejestracji na stronie internetowej i wypełnienie ankiety należy dodać osobiste zdjęcie (lub kilka zdjęć).
3
Wybierz opcję „Dodaj zdjęcie” i pobieraj zdjęcia pojedynczo, wybierając opcję „Przeglądaj” i znalezienie w eksploratorze swojego komputera terminach zdjęcia. Zaznacz odpowiedni plik, kliknij przycisk „Otwórz” i „Dodaj”.
4
Bądź przygotowany na to, że niektóre strony internetowe nie obsługują wsadowe pobieranie zdjęć, a jeśli chcesz, aby załadować na raz dużą ilość zdjęć, uzbroić się w cierpliwość. Po zakończeniu pobierania pierwszego zdjęcia przejdź do drugiego itd.
5
Pobierając żądaną ilość zdjęć, przejdź na swoją stronę. Wybierz zakładkę „Album”, kliknij na przycisk „Dodaj album”.
6
Można tu edytować nazwę i opis albumu i kliknij przycisk „Utwórz”. Przed tobą pojawi się lista przesłanych zdjęć. Zaznacz te, które chcesz wysłać do albumu i kliknij przycisk „Przenieś”.
7
Można podpisać w każdej z przesłanych zdjęć. Aby to zrobić, otwórz zdjęcia na stronie internetowej randki i wybierz opcję: „Dodaj opis”. Następnie, być może, trzeba jeszcze kliknąć przycisk „Zapisz”.
8
Nie dodawaj cudze zdjęcia zamiast swoich na serwis randkowy, jeśli naprawdę zamierzasz wiązać prawdziwe relacje z ludźmi i spotykać się z nimi bezpośrednio poza internetem.
9
Wybierz najbardziej udane zdjęcie, ale nie warto pobierać zdjęcia zrobione bardzo dawno temu, nie jest odpowiednie do wieku. Ponadto, na wielu stronach internetowych nie są akceptowane (usunięte przez moderatora) zdjęcia gwiazd, zdjęcia, na których nie ma człowieka z naturą, zwierzętami itp.), zdjęcia z dziećmi, zbyt śmiałe erotyczne zdjęcia itp.
Należy zwrócić uwagę
W tym artykule dan uogólniony algorytm działania. Procedura wgrywania zdjęć na każdym miejscu randkowy może mieć swoje własne cechy, więc jeśli masz jakiekolwiek trudności, uważnie przeczytaj zasady i instrukcje dotyczące dodawania zdjęć, umieszczone bezpośrednio na miejscu.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.