Jak wgrać swoje zdjęcie na avatar

Awatar w sieci społecznej jest bardzo ważne, ponieważ charakteryzuje swego gospodarza z wielu stron. Poprawnie wykonane lub dobrany avatar jest w stanie powiedzieć o człowieku więcej, niż może o sobie napisać. Dlatego do jego tworzenia należy podchodzić bardzo ostrożnie. Jeśli masz już odpowiednie zdjęcie, przesłać ją na swoją stronę, nie będzie problemu. Jak dokładnie to zrobić?

Jak wgrać swoje zdjęcie na avatar

Instrukcja

1
Przejdź do strony Facebook. Aby to zrobić, uruchom przeglądarkę internetową i wpisz w polu paska adresu, bez cudzysłowu www.vkontakte.ru. Przed tobą otworzy się strona główna serwisu.
2
W lewej części strony znajduje się moduł autoryzacji. Jeśli jesteś już zarejestrowany na stronie, wpisz swoje dane aby się zalogować: e-mail i hasło. Jeśli nie masz jeszcze swojego konta, musisz najpierw przejść przez proces rejestracji, a potem wejść do siebie na stronę.
3
Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony na stronę. Tutaj są przechowywane dane osobowe, dane kontaktowe, itp., Jeśli wcześniej nie ściągali zdjęcia na avatar, to zamiast zdjęcia u ciebie będzie stać ogromny znak zapytania. Pod awatarem znajdują się przyciski, takie jak „Edytuj stronę”, „Zdjęcia ze mną”, „Film ze mną” itp. Wybierz z tych przycisków i naciśnij przycisk „Zmień zdjęcie”.
4
Pojawi się dodatkowe menu, składające się z trzech elementów: „Pobierz zdjęcie”, „Zmień miniaturę”, „Usuń zdjęcie”. Wybierz pierwszą opcję. Otworzy się okno „Pobieranie zdjęć”.
5
Kliknij przycisk „Wybierz zdjęcie”. Wprowadź ścieżkę do zdjęcia, które chcesz pobrać jako awatar. Zdjęcie musi być w jednym z formatów: JPG, PNG, GIF. Poczekaj, aż plik zostanie pobrany. Uwaga nie należy ładować zbyt duże zdjęcia! Jeśli komputer jest wyposażony w kamerę internetową, możesz zrobić zdjęcie i od razu go pobrać jednym kliknięciem na link.
6
Po tym, jak zdjęcie jest załadowany, należy określić obszar, który będzie wyświetlany w miniaturach na miejscu. Aby to zrobić, przeciągnij jasny kwadrat myszką w odpowiednie miejsce. Jeśli istnieje potrzeba, kwadrat można rozciągnąć w pionie lub w poziomie. Po całej wykonanej pracy kliknij przycisk „Zapisz”.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.