Jak zmienić avatar Vkontakte

Nasz nastrój zmienia się często i w zależności od niego każdy z nas jest skłonny zmienić swój awatar w sieci społecznej „Vkontakte . Można to zrobić dość szybko, a nawet dwoma dostępnymi sposobami.

Jak zmienić avatar Vkontakte

Instrukcja

1
Wejdź na stronę swojego profilu. Tuż pod twoim zdjęciem (minimatyurnaya) znajduje się lista opcji. Sekunda się opcja „edytuj zdjęcie”. Kliknij na nią lewym przyciskiem myszy jeden raz, a przed tobą pojawi się lista opcji korekty zdjęcia. Wybierz opcję „pobierz nową” i również kliknąć jeden raz lewym przyciskiem myszy. Przed tobą pojawi się okno pobierania zdjęcia.
2
Klikając przycisk „przeglądaj”, tym samym szansę w nowym otwartym oknie wybrać zdjęcie z komputera. Jak tylko nowy avatar wybrany – kliknij na nią, a następnie kliknij przycisk „otwórz”. Przed tobą pojawi się okno „edycja pomniejszoną kopię”. Za pomocą niego wybierz obszar zdjęcia, który zostanie zaprezentowany na pomniejszoną kopię swojego awatara w listach do przyjaciół, dyskusjach itp. Aby to zrobić, przeciągnij uchwyt kwadrat okienka na zdjęciu. Następnie kliknij przycisk „zapisz”, a na twojej stronie zostanie odświeżona strona główna fotografia.
3
Można uaktualnić swój awatar w inny sposób, za pomocą zdjęć, które zostały przesłane w swoje albumy. Aby to zrobić zaloguj się na swoje albumy (albo znalazł się w kolumnie po lewej stronie figury na link „moje zdjęcia”, albo znalezienie „moje albumy” pod listą znajomych). Wybierz żądany album, a następnie zdjęcie.
4
Po prawej stronie na dole pod zdjęciem na liście opcji znajdź „umieścić na mojej stronie”. Kliknij na nią jeden raz. Na zdjęciach pojawiła się ramka, edytorstwa którą wybierz żądany obszar zdjęcia, który stanie się twoim minimatyurnaya. Aby to zrobić, przesuń kwadraty w rogach i na krawędziach ramki, klikając na nich lewym przyciskiem myszy.
5
Po zakończeniu edycji kliknij na górze po prawej stronie od zdjęcia przycisk „gotowe”, a otworzy się strona z nowym głównym zdjęciem. W przeciwnym przypadku kliknij „anuluj”, jeśli wybrany obraz ciebie coś nie usatysfakcjonowała.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *