Jak przywrócić stronę Facebook

Nie można wejść na swoją stronę na Facebooku? Uważnie sprawdź pisownię nazwy użytkownika lub hasła. Jeśli wszystkie dane są prawidłowe, prawdopodobnie masz włamał. Lub stronę zablokowała administracja serwisu. W tym przypadku zamiast głównego zdjęcia wyświetlany jest raczej brzydkie „fizjonomia”. Nie rozpaczaj: jeszcze nie wszystko stracone. Stronę można przywrócić.

Jak przywrócić stronę Facebook

Trzeba

  • – komputer lub telefon z dostępem do internetu;
  • – telefon z numerem, który został podany podczas rejestracji na stronie,
  • – swój login, aby zalogować się na stronę;
  • – nowe hasło.

Instrukcja

1
Na początek należy wejść na stronę odzyskiwania dostępu do strony internetowej pod adresem: http//vkonakte.pl/restore. Tutaj musisz podać swoje dane: adres skrzynki pocztowej, login lub numer telefonu, przywiązany do strony. Jeśli podałeś prawda, przed tobą w małym „okienku” otworzy się obrazek z kodem, który do dalszej pracy należy wpisać w puste pole. Należy zachować ostrożność! Nie załamuj się! Wpisz kod tak, jak jest podana. Jeśli litery i cyfry wprowadzone prawda, otworzy się strona, do której dostęp trzeba było naprawić. „Dowiedzieć się”, można ją z własnego zdjęcia, nazwiska, imienia i miejsca zamieszkania. Jeśli otwarte przed tobą swoje dane, prosimy kliknąć na okienko z napisem „Tak, to właściwa strona”.
2
Jeśli nie pamiętasz swojego loginu lub „nazwa” pocztowej, skorzystaj z okazji odzyskać dostęp do strony po jej stronie. Do tego na stronie http://vkontakte.ru/restore wybierz dolną link z napisem „kliknij tutaj”.
3
Przed tobą otworzy się strona, do której chcesz odzyskać dostęp. Tutaj zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety-formularza, w którym należy podać numer telefonu (stary i niedrogie), e-mail i inne dane.
4
Jeżeli znaleziona strona nie jest zgodne z wprowadzonym życzenie, wybierz z prawej strony, około zdjęć, okno z napisem „Jeśli to nie ta strona, do której chcesz odzyskać dostęp, kliknij tutaj”. Kliknij na wybrany link i przejdź do strony, gdzie zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu, do którego jest przywiązany twoja strona. W ciągu kilku minut na telefon przyjdzie sms z kodem. Trzeba go podać w następnym oknie. Po czym zostaniesz poproszony o podanie loginu i nowego hasła. Ich później продублируют wiadomość na twój numer telefonu.
5
Po przeprowadzonych operacji przejdź na stronę główną serwisu i wprowadź zaktualizowane dane – login i hasło. Wszystko jest gotowe. Teraz możesz ponownie „spotykać się” i w pełni komunikować się w swoim ulubionym Vkontakte.
Należy zwrócić uwagę
Nikomu nie ujawniaj tego, aby wejść na stronę.

Nie klikaj w sieci z nieznanych linków.

Od czasu do czasu zmieniaj swój login i hasło.

Porada
Podczas rejestracji na stronie internetowej lub na stronie przywracanie dostępu należy podać wiarygodne dane, aby potem nie pomylić. Lub powielaj ich, tworząc oddzielny dokument lub nagrywać je do notatnika.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.