Jak się dowiedzieć, kto wszedł na twoją stronę Facebook

Na dzień dzisiejszy serwis społecznościowy Facebook jest bardzo popularny. Miliony ludzi komunikują się tam umieszczać informacje o sobie, zaprzyjaźnić. Ciekawe dowiedzieć się, kto jest po twojej stronie i do kogo interesują?

Jak się dowiedzieć, kto wszedł na twoją stronę Facebook

Instrukcja

1
Aby być na bieżąco, kto odwiedzał twoją stronę Facebook, zainstaluj aplikację pod nazwą „Moi fani i moi goście”. Wejdź na swoją stronę i wybierz opcję „Aplikacje”, która znajduje się po lewej stronie twojego profilu. Wpisz nazwę aplikacji w wyświetlonym polu wyszukiwania, znajdź go na liście i kliknij na niego.
2
Powinno pojawić się okno „Konfiguracja aplikacji”. Postaw na życzenie pole wyboru w dolnej części okna obok z napisem „Zezwolić aplikacji na wysyłanie do mnie powiadomienia”, a następnie kliknij na „Zainstaluj”. Poczekaj, aż przejdzie pobieranie (można ją śledzić na dole okna). Jeśli po instalacji pojawiła się jakaś reklama z ofertą zainstalować inną aplikację, możesz śmiało ją zamknąć.
3
Otwórz aplikację, wybierz opcję „Moi fani”. Zobacz ranking wirtualnych znajomych do odwiedzenia strony przez cały czas pobytu na serwisie Facebook, za trzy miesiące i za jeden miesiąc. Można również zobacz odwiedzających strony wszystkich razem lub osobno mężczyzn i kobiet.
4
A do tego aby dowiedzieć się, kto z postronnych użytkowników został u ciebie na stronie, kliknij u góry okna aplikacji „Moi goście”. Na dole można zobaczyć, jak odbywa się badanie. Jeśli za dzień ktoś z postronnych osób odwiedzało twoją stronę Facebook, to ich awatary pojawią się w programie, i, klikając na zdjęcie można zobaczyć profile użytkowników.
5
Jeśli nagle avatara nie высветились, kliknij opcję w środku okna „Złapać więcej gości”. Powinno pojawić się okno z propozycją umieszczenia na ścianie i w wiadomościach wpis. Następnie kliknij „Dodaj” i wpisz kod z obrazka.
6
Jeśli nikt się nie pojawił po tej operacji, to znaczy, że w ten dzień swoją stronę nikt nie odwiedzał. Nie zniechęcaj się, bo można zobaczyć odwiedzania na inne dni. W tym celu w aplikacji obok z datą kliknij myszką na „Dzień temu”. Program pokaże, kto był na imprezie na swojej stronie Facebook.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.