Jak wstawić zdjęcie w graffiti

Nowoczesna komunikacja w internecie nie sprowadza się do prostej wymiany wiadomości. Chcemy, aby zadowolić swoich przyjaciół, wysyłając w ich stronę muzykę i zdjęcia, przy tym możemy rysować je sami lub dołączać już gotowe zdjęcia.

Jak wstawić zdjęcie w graffiti

Instrukcja

1
Na początku swojego istnienia strona „Vkontakte” oferował możliwość tylko malować graffiti na swojej ścianie lub tablicy znajomego. Przy tym w formacie pojedynczej wiadomości wchodził tylko jeden graffiti, rysunek. W miarę rozwoju serwisu pojawiła się możliwość umieszczania na ścianie rysunki i zdjęcia z własnego komputera lub fotoksiążki „Vkontakte”.
2
Aby wysłać znajomemu ściany zdjęcia i obrazki, nie trzeba korzystać z żadnymi programami, zwiększające ryzyko zarażenia komputera wirusem. Strona „Vkontakte” zapewnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z multimedialnych. Aby wysłać znajomemu ściany obraz, otwórz jego stronę. Kliknij na pole „Napisz wiadomość”. Kliknij na przycisk „Dołącz”, która znajduje się tuż poniżej pola wprowadzania tekstu. Przed tobą otworzy się lista funkcji, które umożliwił użytkownik w swoich ustawieniach prywatności. Zazwyczaj znajomi mają prawo umieszczać na ścianie wiadomości tekstowe, muzykę, wideo i zdjęcia. W dodatkowych funkcjach zobaczysz wysyłanie graffiti, karty lub dokumentu.
3
W funkcji wysyłania wiadomości wybierz „Wyślij zdjęcie” i kliknij na nim lewym przyciskiem myszy. Teraz można wybrać zdjęcie, które chcesz podzielić się z rozmówcą. Jeśli to zdjęcie z jednego z albumów, znajdź ją na liście obrazów. Kliknij na dowolne zdjęcie lewym przyciskiem myszy, i to natychmiast pojawiają się na tablicy znajomego. Jeśli zdjęcie ci się nie podoba, kliknij na krzyżyk, który znajduje się w jej prawym górnym rogu, a obraz się oddali. Jeśli zdecydujesz się wysłać właśnie ją, kliknij na przycisk „Wyślij” na dole wiadomości. Jeśli do zdjęcia potrzebny jest komentarz, zostaw go nieco wyżej w polu wprowadzania tekstu. Kliknij „Wyślij”, a obraz z podpisem znajdzie się na ścianie swojego przyjaciela.
4
Jeśli chcesz przesłać zdjęcie ze swojego komputera, kliknij na przycisk „Dołącz” pod polem wprowadzania wiadomości. Wybierz „Dołącz zdjęcie” i w otwartym liście obrazów kliknij przycisk „Przeglądaj”, a następnie wpisz ścieżkę do obrazu na komputerze. Wybierając żądany obraz, naciśnij przycisk „Pokaż”. Przez kilka sekund obraz zostanie pobrany na stronie internetowej i będzie dostępny do umieszczenia na ścianie. Jeśli chcesz, zostaw do niej podpis, a następnie kliknij „Wyślij”, aby zapisać wiadomość na tablicy znajomego.
5
W ramach jednej wiadomości na ścianie można zostawić kilka zdjęć, graffiti, muzyki, pozostawiając komentarz tekstowy, jeśli jest to potrzebne.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.