Jak usunąć czyjeś zdjęcie Vkontakte

Na stronie pojawiło się zdjęcie, które ci się nie podobają, z jakichkolwiek powodów? Najprawdopodobniej jest to dzieło rąk twoich znajomych w sieci. Ale nie ma powodu zniechęceniu – niechciane zdjęcie ze strony można usunąć, a w pewnych wysiłkach i похозяйничать w cudzym koncie, usuwając непонравившееся obraz. Ale wszystko po kolei.

Jak usunąć czyjeś zdjęcie Vkontakte

Trzeba

  • – komputer lub telefon z dostępem do internetu;
  • – rejestracja Facebook.

Instrukcja

1
Pojawiająca się znikąd na swojej stronie na Facebooku zdjęcie – zjawisko неслучайное. Możliwość dodania na swoją stronę zdjęcie dostępne tylko znajomych w sieci, które mogą postawić na obraz фотометку, pokazując jej każdego człowieka. W takim przypadku zdjęcie na pewno pojawi się na twojej stronie.
2
Usunąć czyjeś zdjęcie ze swojej strony nie jest trudne. Po prostu kliknij na stronie głównej w menu znajduje się po lewej stronie w sekcji „Moje albumy”. Tutaj znajduje się lista wszystkich dostępnych u ciebie albumów fotograficznych.
3
Przejdź do tego, gdzie jest przechowywany niepożądane zdjęcia, zdjęcie i wyświetl je, przechodząc w tryb jego edycji. Informacje na temat postawionego innym фотометке będzie pojawiało się natychmiast.
4
Jeśli nie chcesz widzieć na swojej stronie to zdjęcie, usuń znacznik z obrazka. Aby to zrobić, kliknij krzyżyk, znajduje się na prawo od obrazu, w rogu.
5
Vkontakte jest kolejna „sztuczka” – usunięcie drugiego człowieka ze zdjęcia. W razie potrzeby można wykorzystać do losowania nad swoim kumplem. Ale jest to możliwe tylko w przypadku, jeśli kolega – prawdziwy i „wyświetla się” Vkontakte na liście znajomych. Usunąć ze zdjęcia można tylko go.
6
A odbywa się to w następujący sposób. Znajdź opcję „zaznacz człowieka”. Kliknij na ofiarę, którą chcesz usunąć. Zaznacz człowieka w dowolnym miejscu (w tym przypadku on pojawić się na liście oznaczone na dole). Po takim zabiegu zdjęcie swojego przyjaciela, jeśli wcześniej był na niej oznaczony, zniknie z jego strony.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.