Jak usunąć obcą grupę vkontakte

Media społecznościowe stały się częścią życia współczesnego człowieka. Wszyscy ludzie są różni, i często to, co miłe dla jednych, jest obraźliwe dla drugiego człowieka. Jeśli chcesz osiągnąć zamknięcia grupy facebook lub irytować jej twórcy, zrobić to całkiem realne.

Jak usunąć obcą grupę vkontakte

Instrukcja

1
Masz legalne sposoby, aby osiągnąć zamknięcia grupy facebook. Jeśli jej treść jest sprzeczna z konstytucją, wzywa do gwałtownych działań wobec określonej grupy ludzi, obrażają cześć i godność osób, emitowanych na jakiejkolwiek podstawie, śmiało piszcie o tym w pomocy technicznej. Administracja serwisu vkontakte rozpatruje skargi i zamyka grupę.
2
Często vkontakte ludzie tworzą grupy, gdzie reklamują świadczone przez nich usługi. Mogą to być fotografów, выставляющие próbki swoich prac, lub hand-мейдеры, które pokazują stworzone przez nich rzeczy. Bez skrupułów użytkownicy, охочие do łatwych pieniędzy, mogą ukraść twoje zdjęcia i umieścić je w swojej grupie bez podania twojego autorstwa lub nawet wydając za swoje. Jeśli przydarzyła się taka historia, to jeszcze jeden z powodów skarga do działu informatycznego. Nie zapomnij przedstawić dowód faktu naruszenia twoich praw autorskich.
3
Jeśli administratorzy grupy nic się nie łamią, ale na pewno trzeba ją zamknąć, możesz korzystać nie do końca legalne sposoby. Jak wiadomo, facebook zabronione jest umieszczanie materiałów pornograficznych. Utwórz jeszcze jedno konto i umieścić nielegalne filmy i zdjęcia z kolejnych apelem do administracji.
4
Spam vkontakte – zjawisko dość powszechne. Rzemieślnicy z łatwością rozpoznają hasła i łamali konta użytkowników. Jeśli jesteś zdecydowany, skontaktuj się z hakera, który dostarczyć konto administratora grupy. Teraz, logując się pod jego nazwą, można usunąć znienawidzonego ci wspólnoty. Oczywiście, prawowity właściciel grupy później może zwrócić się do administracji i w przeciągu kilku dni go naprawić.
Porada
Próbując usunąć obcą grupę vkontakte, zastanów się, czy naprawdę warto i czy nie łatwiej po prostu zamknąć stronę, aby nie widzieć niepożądany treści.

logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *