Jak zrobić grupę Vkontakte

Wielu z użytkowników zarejestrowanych Vkontakte, wiedzą, że grupy są różne. W niektóre można łatwo wejść, a na niektóre trzeba złożyć wniosek, który rozpatrzą przywódcy grupy i, odpowiednio, zaakceptują lub odrzucą. Tego typu grup nazywa się basen. Jak samemu można stworzyć taką zamkniętą grupę?

Jak zrobić grupę Vkontakte

Instrukcja

1
Przejdź do strony Facebook. Aby to zrobić, uruchom przeglądarkę internetową i wpisz w pasku adresu przeglądarki internetowej www.vkontakte.ru. Przed tobą otworzy się strona główna.
2
Na tej stronie w lewej części znajdź blok autoryzacji. Jeśli jesteś już zarejestrowany na stronie internetowej, należy wprowadzić swoje dane do logowania: adres e-mail i hasło. W przeciwnym razie trzeba będzie na początku zarejestrować się, a potem zalogować się na stronie internetowej.
3
Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony na stronę. Po lewej stronie znajduje się lista linków, takich jak „Moja strona”, „Moi przyjaciele”, „Moje zdjęcia” itp. Wybierz link „Moje grupy”, kliknij na nią.
4
Przed wami lista społeczności, w których jesteś członkiem. W prawym górnym rogu kliknij przycisk „Utwórz społeczność”. W wyświetlonym oknie wpisz nazwę tworzonej grupy. Tytuł powinien zwięźle, ale dokładnie odzwierciedlać sens przyszłego grupy. Określ typ wspólnoty, do czego wybierz z listy „Grupa”. Kliknij przycisk „Utwórz społeczność”.
5
Następnie wypełnij podstawowe informacje o grupie. Wypełnij pole „Opis społeczności”, wybierz z listy motyw społeczności, wprowadź stronę, jeśli znajduje się w zestawie. Dostosuj ustawienia do swoich potrzeb. Zrób pliki audio, pliki wideo, dokumenty i inne materiały swojej grupy otwarte lub zamknięte. W otwartym dostępie dodawać materiały mogą wszyscy uczestnicy społeczności, a przy zamkniętej – tylko jego przywódcy.
6
I w końcu najważniejsze. Na samym końcu listy najważniejszych ustawień społeczności położony jest typ grupy. Domyślnie jest „Otwarta”. Kliknij na niego i wybierz z listy typ „Zamknięta”, aby wejść w grupę można było tylko na zaproszenie lub składając wniosek. Po całej wykonanej pracy należy przetrwać. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zapisz”.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *