Jak zrobić status Vkontakte kolumna

Za pomocą statusów na stronie „Vkontakte” użytkownicy wyrażają swój stan emocjonalny, piszą swoje ulubione cytaty, umieszczają reklamy. Czasem po prostu trzeba zrobić tekst kolumna – na przykład, jeśli chcesz umieścić ulubiony wiersz.

Jak zrobić status Vkontakte kolumna

Instrukcja

1
Aby naprawić ustawienia i zrobić tekst kolumna, na komputerze musi być zainstalowany „Opera”, a nie ostatnia jedenasta wersja, tak jak twórcy przeglądarki już zamknęli dostęp do tej funkcji. Możesz pobrać Opera z oficjalnej strony wydawcy opera.com albo z файлообменника. Aby rozpocząć instalację programu, umowę, określ niezbędne ustawienia, a następnie dokończ instalację.
2
Wejdź na stronę „Vkontakte”, za pomocą nowej przeglądarki. Teraz trzeba otworzyć kod źródłowy strony. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu strony (ale nie na stronie) i wybierz w wyświetlonym menu „source”. Operację tę można także wykonać, naciskając jednocześnie klawisze CTRL i U.
3
Trzeba znaleźć część oryginalnego tekstu, który trzeba będzie wymienić, aby stan był w słupek. Aby to zrobić, w polu wyszukaj wpisz .
4
Po tym, jak poszukiwany kawałek tekstu został znaleziony, należy go usunąć i napisać zamiast tego jest następujący: . Aby się nie pomylić, użyj funkcji kopiuj-wklej. Aby to zrobić, zaznacz tekst, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i z menu wybierz „Kopiuj”. Wchodząc na stronę z tekstem źródłowym, zrobić to samo, ale zamiast „Kopiuj” i kliknij „Wklej”. Również można to zrobić za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+C i Ctrl+V.
5
Teraz możesz pisać status za pomocą Enter, aby przejść do nowej linijki. Ponieważ wcześniej ten klawisz pozwalała zachować status, a teraz ona nie wykonuje tę funkcję, kliknij lewym klawiszem myszy w dowolnym miejscu na stronie – twój status zostanie zapisany.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *