Jak podwyższyć status Vkontakte

Jeśli chcesz, aby twój profil Facebook odbywało się w pierwszym zapytań, lub starać się uzyskać pewne prawa w aplikacjach, należy podnieść swój status. Wykonać to można na kilka sposobów, począwszy od wypełnienia dodatkowych informacji o sobie, a kończąc na zakupie rankingu.

Jak podwyższyć status Vkontakte

Instrukcja

1
Wejdź na swój profil Facebook. Pod zdjęciem znajduje się skala z procentami, która pasuje do twojego statusu w sieci społecznej. W celu zwiększenia rankingu pod skalą istnieją pewne zalecenia. Kliknij na nich i wykonaj wymagane czynności.
2
Kliknij na przycisk „Edytuj stronę” i sprawdź napelnienia profilu. Im więcej informacji podano, tym bardziej będziesz miał wysoki status. Warto zauważyć, że z aktualizacjami sieci Vkontakte często są dodawane nowe pozycje w kwestionariuszu, dlatego od czasu do czasu sprawdzić te informacje. Przy całkowicie wypełnionej danych osobowych otrzymasz 20% do rankingu, za uczelnie – 20%, dane kontaktowe – 10% i ulubione miejsca – 10%. Jeśli u ciebie nie warto avatar, to również zaznaczyć go, ponieważ on daje 25% do statusu.
3
Zaproś nowych użytkowników w sieci społecznej Vkontakte. Jeśli zarejestrują się na zaproszenie, to dostaniesz dodatkowo 25% od ich statusu. Aby to zrobić, kliknij na przycisk „Zaproś” w pasku narzędzi serwisu i uzyskaj link. Skopiuj go i wyślij dowolny sposób znajomemu. Dodatkowe punkty można uzyskać po tym, jak nowy użytkownik wypełni swoje dane i umieścić avatar.
4
Proście znajomych oddawać swoje głosy na ciebie, aby zwiększyć status. Również pewne procent otrzymasz, jeśli będziesz samodzielnie głosować na innych.
5
Kupuj głosu i wydawaj je na podwyższenie swojego statusu. Wykonać to można w dziale „Moje ustawienia”. Przejdź na kartę „Balans” i kliknij przycisk „Pobierz głosu”. Wybierz sposób płatności. Można kupić głosy za pomocą sms-y, karty kredytowej, e-portfela Webmoney lub Yandex.Pieniądze. również w serwisie dostępne są inne sposoby doładowania, które można zobaczyć, klikając na odpowiedni link.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.