Jak przesłać zdjęcia na główną

Zdjęcie na głównej – nie tylko obraz. To swoista „wizytówka” użytkownika sieci społecznej. I dlatego nie przez przypadek podstawowy zdjęcia szczególną wartość, okresowo pobraniem na stronę główną nowe zdjęcia.

Jak przesłać zdjęcia na główną

Trzeba

  • – komputer lub telefon z dostępem do internetu;
  • – rejestracja w jednym z portali społecznościowych;
  • – zdjęcia, ulubione do pobrania.

Instrukcja

1
Dla użytkowników różnych sieci społecznych, których w internecie jest kilkanaście, ładowanie i wymiana avatar (głównego zdjęcia) jest nieco inna. Chociaż i wspólnych chwil w tym procesie wiele.
2
Jeśli przesyłasz zdjęcie w „Koledzy”, strony głównej przejdź do zakładki „Zdjęcia”. Wybierz opcję „Prywatne zdjęcia”. Jeśli w tym folderze masz już zdjęcie, kliknij myszką na obraz i kliknij opcję „Zrobić głównej”. Jeśli masz na stronie jeszcze nie ma zdjęć, zostanie wyświetlony monit o jej dodać. Odpowiedni napis znajduje się pod obrazem, w którym znajduje się główne zdjęcia.
3
Dla użytkowników „Vkontakte” proces pobierania obrazu zaczyna się od osobistej strony. Pod głównym obrazkiem znajduje się napis „Edytuj zdjęcie”. Dalej trzeba dokonać wyboru: pobierać nowe zdjęcie, zmienić miniaturę lub usuwać poprzedniego. Wybierz żądaną opcję i postępuj zgodnie ze wskazówkami asystenta”. W celu dodania nowego zdjęcia, należy określić miejsce jego lokalizacji w komputerze.
4
Jeśli chcesz przesłać zdjęcia w „Agencie Mail.ru” wejdź w swój e-mail. Na stronie głównej skrzynki pocztowej, przewiń do sekcji „Ustawienia”. On znajduje się pod opcją „Jeszcze” w górnym polu. Wybierz „ustawienia” i przejdź na następną stronę. Tutaj po lewej stronie znajduje się lista podkategorii profilu. Kliknij „dane osobowe” i przejdź do strony, gdzie może dokonać wymiany danych osobowych. W tym dziale pod obrazem, wybierz opcję „Dodaj/zmień zdjęcie”, a następnie wprowadź odpowiednie zmiany. Produkować pobieranie zdjęć z folderu na komputerze, z źródeł internetowych, z folderu „Zdjęcia ze mną lub z kamery internetowej. Dostosuj widok miniatury dopasować ramkę tak, aby nie było żadnych strat zdjęcie, a następnie naciśnij opcję „Pobierz”. Jeśli po wszystkich przeprowadzonych transakcji fotografia pozostała taka sama, czy nie widzisz jej, odśwież stronę za pomocą jednoczesne naciśnięcie klawiszy CTRL i F5.
Porada
Ładowanie zdjęć do innych sieci społecznych odbywa się w podobny sposób.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.