Jak zobaczyć ukryte zdjęcia

Materiały sieci społecznej „Vkontakte” może być zablokowane, aby wyświetlić obcymi. Jest to związane z ustawieniami prywatności. Najczęściej są ukryte zdjęcia i filmy.

Jak zobaczyć ukryte zdjęcia

Trzeba

  • – przeglądarka;
  • – połączenie z internetem.

Instrukcja

1
Otwórz niedostępnej dla odtwarzania wideo w liście plików i zapoznaj się uważnie jej nazwę. Najlepiej skopiuj go. Wklej nazwę w polu wyszukiwania u góry i naciśnij klawisz Enter. Wtedy na komputerze w przeglądarce powinna pojawić się lista dostępnych filmów z odpowiednimi nazwami.
2
Kliknij na każdą z nich po kolei, aby znaleźć нескрытую od użytkowników nagrywanie, i obejrzyj ją. Należy zwrócić uwagę, że w zasadzie to jest dostępne dla wideo, który ma wiele kopii, na przykład, filmów i klipów.
3
Jeśli film jest wyjątkowy i ukryte od ciebie ustawieniami prywatności, добавьтесь do listy znajomych do człowieka, który pisał ten plik w sieci społecznej „Vkontakte”.
4
Należy pamiętać, że to również nie gwarantuje dostępu do obejrzenia zablokowanego od ciebie treści, ponieważ w ustawieniach prywatności może być zdefiniowany przez wąski krąg osób, które mogą przeglądać go. W tym przypadku pozostaje ci tylko poproś nadawcę, aby wprowadzić swoje nazwisko na tej liście, aby wyświetlić ukryte wideo.
5
Należy pamiętać, że większość programów do obejścia ustawień prywatności i do poprawy korzystania z zasobów sieci społecznej „Vkontakte” w najlepszym przypadku nie działają, a w najgorszym – kradną tymczasowe pliki internetowe z przeglądarki, wysyłając je do odległych hakerów, którzy w przyszłości rozsyłają spam.
6
Staraj się nie korzystać z nich, także uważaj z zainstalowaniem wtyczek. Nie przechowywać login i hasło z „Vkontakte” i poczty w pamięci przeglądarki i obowiązkowo połącz swoje konto z twoim numerem telefonu. Podczas korzystania z sieci społecznej „Openid”, nie zapomnij, aby zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa pracy z internetem. W szczególności dotyczy to formularzy wprowadzania loginów i haseł.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *