Jak szyć spodnie

Jeśli spodnie, które ci się bardzo podobają, stali великоваты, można znaleźć rozwiązanie tego problemu. Trzeba je ушить po bokach lub w pasie. A żeby to zrobić to szybko i poprawnie, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Jak szyć spodnie

Trzeba

  • – lustro;
  • – kredkę;
  • – autofaucet taśma;
  • – linijka;
  • – nożyczki;
  • – nici;
  • – igła;
  • – maszyna do szycia

Instrukcja

1
Jeśli spodnie ci duże w pasie i należy je ушить, отпорите шлевку, delikatnie подпорите czasową, a następnie przeciąć go na pół. Zdejmij część wzoru (wykończeniowej) na średnim szwu. Dalej pracuj ze średnim szwem: ушейте go tak, aby spodnie lepiej przylega.
2
Następnie zszyć pas, umieścić go na spodnie, przywróć końcowej linii. Ponownie zszyć шлевку. Teraz, jeśli wszystko dobrze zrobiliśmy, spodnie muszą siedzieć o wiele lepiej.
3
Jeśli istnieje potrzeba ушить spodnie w szwach, na początek załóż je, stań przed lustrem i zaplanujcie miejsca (na sobie, kreda), w których chcesz zmniejszyć ilość: os średni szwy boczne i szwy na wewnętrznej części nogawki. Zaznacz i inne miejsca, które będą ушиваться.
4
Zdejmij spodnie, наметайте w wyznaczonych specjalnie liniach najpierw jedną nogawkę, potem drugą.
5
Ponownie załóż spodnie i, stojąc przed lustrem, porównaj nogawki. Jeśli jesteś zadowolony, распарывайте szwy i rób nowe grożącego linii.
6
Aby spodnie zachowały swój kształt, убавляйте tak samo i z zewnętrznej i wewnętrznej strony produktu.
7
Po tym jak zrobisz nowe szwy, прогладьте ich i przymierzyć spodnie.
8
Dopiero po tym, jak jesteś upewnij się, że wszystko jest poprawnie zrobione, i spodnie ci teraz właśnie wielkości, można ciąć zbędne dodatki na szwy i ponownie je обметать.
9
Jeśli chcesz ушить nieco rozszerzoną spodnie w bezpośrednie lub aksamitna sukienka na dole, załóż je, zaznacz linię kolana szpilką. Zaznacz odpowiednią szerokość брючины. Zdejmij spodnie, weź długą linijkę i отчертите linię prostą zwężenia. Prostrochite na nią szew, ogarnęła krawędzie i gładkie szwy. Ocenić wynik przed lustrem. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, spodnie powinny się idealnie na ciebie bez żadnych zakłóceń.
10
Jest jeszcze jedna opcja: załóż spodnie na lewą stronę i ocenić na miejscu, do jakiego stanu chcesz ich ушить, można od razu наметать lub narysować szew. Nagrywaj i ушивайте według tagów.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *