Jak wpisywać kody do COP

Tak jak w przypadku innych gier komputerowych, dla Counter-Strike są specjalne kody, które pomagają szybciej poradzić sobie z upływem tego lub innego jej etapu. Wprowadzanie kodów odbywa się za pomocą specjalnego programu z graficznym interfejsem użytkownika.

Jak wpisywać kody do COP

Trzeba

  • – zainstalowany na komputerze gra Counter-Strike.

Instrukcja

1
Uruchom grę Counter-Strike w trybie dewelopera, po czym otwórz wiersz polecenia. Jest to konieczne do tego, aby w przyszłości wprowadzić do niej kody, dające graczowi dostęp do szerszego wyboru broni, uzyskania dodatkowych pieniędzy, zdrowia jednostek i tak dalej.
2
Wprowadzanie kodów odbywa się za pomocą wstawiania specjalnych poleceń w konsoli w języku angielskim, po czym należy nacisnąć przycisk Enter. Uruchomić konsolę można po tym, jak wejdziesz w samą grę i wybierz kartę, następnie naciśnij „~” (w rosyjskiej układzie to litera „E”). Aby wpisywane kody działały, musisz się zarejestrować w konsoli sv_cheats 1.
3
Jeśli chcesz, aby było dostępne, co dzieje się za murami w grze Counter-Strike, skorzystaj cheat-source Counter-Strike. Jeśli chcesz widzieć przez zamknięte drzwi, wprowadź kod r_drawentitys 0 (2). W celu uzyskania dodatkowych pieniędzy i zapisz w konsoli impulse101, aby uzyskać кнтроля nad grawitacją – sv_gravity # (zamiast rusztu podana jest wartość liczbowa), sv_aim – w celu aktywacji trybu самонаводки u snajperów, sv_friction -3 – do regulacji prędkości poruszania się postaci (нуобходимо zmieniać znaczenie w zależności od wybranego współczynnika szybkości) i tak dalej.
4
Należy pamiętać, że używanie kodów w gry online Counter-Strike może być zabronione przez administratora serwera. Znaleźć pełną listę dostępnych do tej gry kodów można w specjalnym załączonym do płyty książeczce, na tematycznych stronach i forach, w programach CheMax i jej analogi, i tak dalej. Pamiętaj, że korzystanie z kodów nie rozwija swoich umiejętności gry, a tylko przyczynia się do uproszczenia procesu przejścia, więc staram się wprowadzać je jak najrzadziej.
Porada
Używaj licencyjne wersje programów, które zawierają w komplecie książeczka z kodami.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *