Jak wpisywać kody w „Алиен shooter. Początek inwazji”

W celu ułatwienia przejścia gry Alien Shooter można skorzystać ze specjalnych kodów. To nie doda ci umiejętności, ale znacznie skróci czas na wykonanie niektórych zadań.

Jak wpisywać kody w

Trzeba

  • – zainstalowany na komputerze gra Alien Shooter.

Instrukcja

1
Podczas gry w trybie wyboru lub pompowania przedmiotów wpisz jeden z kodów w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Należy pamiętać, że w momencie wprowadzania kodów na komputerze musi być zainstalowany angielski układ klawiatury. Najlepiej nie włączać tryb Caps Lock.
2
Należy również pamiętać, że podczas wpisywania kodów do gry z klawiatur niepełnych wersji (najczęściej spotyka się w komputerach przenośnych) musi być wyłączony tryb wprowadzania cyfr, Num Lock, w przeciwnym razie zamiast liter masz przepisane cyfry, charakterystyczne dla depresji taki czy inny klawisz.
3
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do pełnego wyboru broni w grze Alien Shooter, skorzystaj z wprowadzeniem cheat-kod cheat w. W tym przypadku przy wyborze broni będą dostępne wszystkie elementy. Jeśli potrzebne są dodatkowe 1000 punktów zdrowia, wpisz cheat cheat h. Aby uzyskać dodatkowe 5000 jednostek waluty gry, wpisz cheat m w trybie sklepu.
4
Aby uzyskać więcej tysięcy jednostek do każdego istniejącego u ciebie w grze broni skorzystaj z wprowadzeniem cheat-kod cheat a. Jeśli chcesz, aby zakończyć bieżącą grę zapisz cheat e.
5
Należy również zwrócić uwagę na dodatkowe materiały, które dają ci przewagę podczas przechodzenia gry. To różne hacki, patche, mody i tak dalej. Można je znaleźć w tematach na forum gry, które odnoszą się do Alien Shooter.
6
Podczas pobierania dodatkowych materiałów do gry, należy przestrzegać poniższych środków ostrożności – nie wyłączaj антивирусник, nie wysyłaj wiadomości SMS za pobieranie plików lub rozpakowywanie archiwów i nie zapomnij, aby zapisać konfigurację edytowalnych plików przy użyciu łaty.
Należy zwrócić uwagę
Należy pamiętać, że kody mogą nie działać w zależności od używanej wersji gry.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.