Jak połączyć dzieci w сарафанчик

Dzieci rosną bardzo szybko, więc rzeczy dla nich bardziej opłacalne, bardziej praktyczne szyć i robić na drutach samodzielnie. Сарафанчик dla dziewczynki, związane z lekkiej bawełnianej nici będzie wygodne i piękne w czasie upałów, a zbudowana jest z grubych wełnianych nici, będzie on w stanie ogrzać zimną jesienią lub zimą. Ponadto, rzecz zawsze można довязывать w miarę wzrostu dziecka. Jako opcja, można rozpuścić i połączyć z otrzymanych clubockov kamizelki, skarpetki, szalik.

Jak połączyć dzieci w сарафанчик

Trzeba

  • Przędza, druty na żyłce.

Instrukcja

1
Określ wymiary produktu: centymetrze zapięcie piersi, biodra dziecka i промерьте długości sundress.
2
Narysuj wzór na papierze w formie prostokąta, gdzie długość to dwie trzecie łącznej długości produktu, a szerokość – jest to obwód klatki piersiowej.
3
Wybierz przędzy. Na wzrost dziewięćdziesiąt centymetrów potrzebował około pięćdziesięciu gramów przędzy o długości stu metrów. Сарафанчик zaleca dzianiny z bawełny lub przędza z wełny z dodatkiem akrylu (чистошерстяная wątek kolczastego). Kup melanż, „żakard”, букле. Nie trzeba będzie robić na drutach skomplikowany wzór, tak jak rysunek produktu będzie bardzo efektowny i elegancki kosztem faktury nici. Przygotuj druty na żyłce.
4
Połącz próbki w kształcie prostokąta, oblicz gęstość dziewiarskich (dwie-trzy zawiasy na jeden centymetr).
5
Zacznij pracę z oparcia, wpisz osiemdziesiąt cztery pętle i zwiąż sześć rzędów платочной lepka. Dalej, убавляя ze strony bocznych szwów w każdym szóstym rzędzie, dziewięć razy na jednej pętli. Na wysokości trzydziestu centymetrów od początku dziewiarskich zamknij do rękawów z obu stron w cztery oczka w co drugim rzędzie (dwa razy po dwie i dwa razy po jednej pętli). Zwiąż jeszcze siedem centymetrów i zamknij usta: w środku dwadzieścia dwie pętle. Ramiączka należy wykonywać oddzielnie, po osiem oczek na każdej. Na wysokości łącznej czterdzieści cztery centymetry zakończeniu pracy. Dołączyć element do wzór, porównaj wymiary.
6
Przednią część zwiąż podobnie tyłu, biorąc pod uwagę, że gardło powinno być trochę niżej (na wysokości trzydziestu pięciu centymetrów).
7
Delikatnie отпарьте części, zszyć szwy boczne i ramiączka. Rękawów, dekolt, hem обвяжите szydełku (zrób рюш nicią w kontrastowym kolorze). Jeszcze raz lekko отгладьте produkt. Udekoruj sukienkę kamykami, gotową aplikacją, cekinami, haftem. W miarę wzrostu dziecka довязывайте ramiączka, dół сарафанчика (np. dzianiny falbanką).Bądź kreatywny, wypróbuj możliwości kombinacji kolorów i faktury przędzy. Dzieci sukienkę będzie arcydziełem, wykonany własnymi rękami.
logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *